Kolekcja Fjellrapp

Bardzo cenne i ważne jest dla nas to, aby dostarczone naszym klientom produkty były zarówno w przystępnej cenie, ale o najwyższych standardach bezpieczeństwa,

praktyczności i niezawodności. Jak wiadomo firma Bergans of Norway znajduje się w ścisłej czołówce producentów odzieży outdoorowej, a jej wyroby stanowią istne „arcydzieło” w swojej klasie. Tym bardziej miło nam być jej ambasadorem, zagorzałym propagatorem i co oczywiste posiadać w ofercie naszego sklepu, wiele produktów właśnie tej marki.

Firma Bergans of Norway proponuje swoje wyroby produkowane z wełny merino. Produkty tego typu są w stu procentach ekologiczne.


1509merino 1
Fjellrapp Lady Tee

Wełna merino jest pozyskiwana z wełny merynosów – owiec, które z powodzeniem funkcjonują przez cały rok w ekstremalnych warunkach pogodowych (np. w górach Nowej Zelandii czy Alpach Południowych gdzie temperatury latem mogą wskazywać aż 40 stopni, by zimą spaść do -20). Materiał ten jest niesamowicie przyjemny i miły w dotyku. Doskonale izoluje, idealnie dostosowując się do wysokich i tych niskich zarazem temperatur. Fenomenalnie odprowadza wilgoć z powierzchni skóry. Warto wspomnieć też o jakże istotnej właściwości. Chodzi mi mianowicie o to, że wyroby z wełny merino dzięki swoim parametrom, nie pozwalają raczej bakteriom łatwo zagnieździć się w odzieży.

1509merino 2
Soleie Half Zip

Obecnie, produkty z tej wełny są niezwykle popularne, choć ich produkcja, a co za tym idzie i ceny niskie nie są. Aktualnie jednak z wełny merino szyje się absolutnie wszystko (swetry, czapki, szale, skarpetki, koszulki, bieliznę termoaktywną, bluzy).

1509merino 3
Soleie Lady Tights

Istotne jest też, że materiał ten łatwo pielęgnować. Często aby go odświeżyć wystarczy po prostu wywietrzyć...

Nie jest to jednak jedyna oferta naszego sklepu. Szeroki wybór wyrobów od różnych producentów, fachowość oraz duże, górskie, „outdoorowe” doświadczenie naszych pracowników, a także korzystne ceny sprawiają, że zakupy w naszym sklepie to istna przyjemność i gwarancja wysokiej jakości.


 

Bartek Michalak

Źródła:
http://www.portalgorski.pl/,
http://sklep.portalgorski.pl/ ,
Internet (ogólnie).