Te buty to wynik innowacji, pasji i kreatywności producenta - orzekło niezależne Jury ekspertów. Produkt marki Alfa , które będą w dystrybucji Sklepu Górskiego , otrzymały prestiżowa nagrodę ISPO.

Nagroda ISPO, wiodącej międzynarodowej sieć sportowej ISPO, co roku honoruje najważniejsze produkty branży sportowej.

Niezależne Jury wybiera najlepsze produkty, które są wynikiem innowacji, pasji i kreatywności producentów. Jak podkreślają organizatorzy ISPO Awards, przyznawany znak jakości służy przede wszystkim miłośnikom wypraw i podróży jako pomoc i podstawa do podejmowania decyzji co do zakupu produktów najwyższej jakości.

Podczas targów ISPO 2020 nagrodę Scandinavian Outdoor zodbył byt marki Alfa Impact A / P / S GTX.

- Niezależnie od tego, czy wybierasz się na wyprawę na nartach po przygotowanych trasach, czy też na trudną wyprawę w ekstremalnych warunkach, jesteś zależny od sprzętu, który zapewni przyjemną i niezapomnianą podróż. Celem Alfa jest oferowanie najwyższej jakości butów, które są ciepłe, suche i wygodne z upływem czasu, dzięki czemu możesz cieszyć się lepszymi wrażeniami na świeżym powietrzu, niezależnie od warunków, jakie możesz spotkać na trasach narciarskich, w głębokich górach, a nawet arktycznym lodzie - opisują swoje produkty przedstawiciele Alfy .

2010alfa6

Alfa jest częścią dumnej norweskiej tradycji trekkingowej i alpinistycznej sięgającej 80 lat.

- We współpracy z wiodącymi światowymi dostawcami materiałów i technologii celem Alfa jest zaoferowanie lepszych wrażeń z wędrówki. Historia Alfa jest długa i dumna, ale spoglądamy w przyszłość. W ostatnim czasie firma, marka i projekt produktu przeszły intensywny proces rewitalizacji. Uważamy, że rynek butów o niezrównanym komforcie ma potencjał wykraczający poza granice Skandynawii, dlatego przygotuj się, aby Alfa silniej wkroczyła na rynek międzynarodowy - dodali.

Warto podkreślić, że Alfa dotarła również do Polski. Niebawem będzie je można kupić w Sklepie Górskim ,