"Czy kochasz skałę, góry i przyrodę? Podziel się naszą pasją i entuzjazmem do gór i wspinaczki. LACD, chce zapewnić Ci zabawę i radość ze wszystkich naszych produktów podczas wszystkich pionowych przygód i zaoferować maksymalne bezpieczeństwo" - zachęcają przedstawiciele marki i Polish Outdoor Distribution Group.

Jak dodają, nie uważają skał i góry za zwykłe „urządzenie treningowe”.

- Dla nas przebywanie na świeżym powietrzu oznacza raczej radość, spokój i bliski kontakt z naturą - które również chcemy zachować. Zrównoważony rozwój i zgodność ze standardami społecznymi są ważnymi kryteriami przy wytwarzaniu naszych produktów - podkreślają.

Dlatego LACD jest dobrze wyszkolonym zespołem pasjonatów i wieloletnich wspinaczy i alpinistów, którzy są blisko związani od wielu lat.

- Stale korzystamy z każdego z naszych produktów. Dzięki bliskości skały i wsłuchaniu się w rynek pojawiają się nowe pomysły na produkty i ciągłe ulepszenia. Solidna i niezawodna jakość produktu, stosowanie sprawdzonych, prostych i intuicyjnych konstrukcji, dojrzałe materiały i wystarczające rezerwy bezpieczeństwa to nasze motto - wyjaśniają w LACD. - Jako wspinacze i alpiniści szukamy szczęścia i wyzwań na pionowych, wymagających skałach prowadzących do najpiękniejszych szczytów. Ale by to realizować, cały czas musimy polegać na sprzęcie wspinaczkowym. Ten, który używamy i produkujemy, daje nam bezpieczeństwo i niezbędne wsparcie, którego potrzebujemy, aby podejmować nowe wyzwania.

Jest to możliwe dzięki wysokiej jakości sprzętowi do wspinaczki od LACD .

- Doświadczeni wspinacze i alpiniści, a i ci początkujący, nabywający doświadczenia, mogą czuć się w pełni bezpiecznie - podkreślają w firmie LACD. - Naszym celem jest wspieranie każdego wspinacza w najlepszy możliwy sposób, czy to na wymagającej trasie, czy też w salce wspinaczkowej.

Produkty firmy LACD niebawem będzie można nabyć w Sklepie Górskim.