Idzie wiosna. Warto pomyśleć o nowych, dobrej jakości butach wspinaczkowych. Takie oferuje uznana forma Wild Climb. 

Wiosna zbliża się wielkimi krokami. Na coraz cieplejsze dni 2021 roku z niecierpliwością czeka niejeden amator prawdziwej wspinaczki - tej uprawianej na świeżym powietrzu. Po tygodniach zamknięcia w domach (z powodu epidemii koronawirusa) wszyscy miłośnicy gór szykują się do wypraw. Tym, którzy planują wspinaczkę, polecamy przyjrzeć się ofercie butów wspinaczkowych marki Wild Climb  dostępnych w Sklepie Górskim. 

Wild Climb ma ponad ćwierćwieczne doświadczenie w produkcji butów górskich. To doświadczenie pozwoliło stworzyć niecodzienne serie doskonałego obuwia do wspinaczki z najwyższej pułki, ale w rozsądnej cenie. "Będąc związani ze światem wspinaczkowym, staramy się, aby nasza aktywność była trwała i powtarzalna" - twierdzą przedstawiciele uznanej marki.  

Sklepie Górskim  można nabyć szlagierowe produkty Wild Climb'a 

Na przykład buty wspinaczkowe Pantera Jest to pełen precyzji model, ściśle dopasowany but z asymetryczną podeszwą Vibram. Został skonstruowany i rozwijany w oparciu o opinie i doświadczenia najlepszych wspinaczy.  

  

 

  

 

- Niska waga i możliwość odpowiedniego, ścisłego dopasowania buta do stopy zostało osiągnięte dzięki zastosowaniu autorskiej cholewki wysokiej, jakości sztucznej skóry powstałej na bazie Wildmicrofiber. Renomowana podeszwa Vibram pozwala praktycznie przykleić buta do stopnia – nieważne, czy droga prowadzi w przewieszeniu, czy po mikro krawądkach i małych stopniach. Ta dopracowana mieszanka powstała w celu połączenia świetnego tarcia i przyczepności z dużą stabilnością na krawędziach - zapewniają eksperci ze Sklepu Górskiego. 

 

W rodzinie butów Pantera jest Pantera Laser - to jeden z bardziej zaawansowanych modeli Wild Climb przeznaczony głównie dla osób z dużym doświadczeniem.  

  

  

 

Z kolei Mangusta   jest bardzo odporna na odkształcenia, dzięki czemu but zachowuje swój fason, a dzięki temu również pierwotną skuteczność nawet przy intensywnym wykorzystywaniu. Działa stabilnie na wszelkich krawądkach i najmniejszych ryskach, zapewniając maksimum tarcia w każdej temperaturze.  

 

 

 

 

Buty Bat natomiast to pełne precyzji, ściśle dopasowane but od włoskiego producenta Wild Climb.  

  

 

  

 

- To idealna propozycja dla początkujących oraz średnio zaawansowanych wspinaczy. Dzięki mniejszej asymetrii świetnie spiszę się na drogach wielowyciągowych - opisują miłośnicy wspinaczki ze Sklepu Górskiego. 

Przyglądając się burtom wspinaczkowym Wild Climb warto też zwrócić uwagę na produkt Dagara To idealna propozycja dla średnio oraz zaawansowanych wspinaczy.