Mountain Challenger to firma polsko - pakistańska. Pod każdym względem.

Polska część dba o marketing i żeby poziom usług był zgodny z przyzwyczajeniami Europejczyków, pakistańska dogaduje szczegóły z krajowcami...

To tak pół żartem, pół serio. Tak naprawdę, to chcemy, żeby osoby które wybierają się z nami żeby zwiedzać Pakistan chciały tam wracać z nami. Wbrew obiegowym opiniom, które można usłyszeć w mediach Pakistan jest znakomitym kierunkiem turystycznym. Oferuje wciąż jeszcze czystą przyrodę, wspaniałe widoki i różnorodność kulturową, które warto poznać.

Naszą pasją są góry, dlatego głównie oferujemy wyjazdy do północnego Pakistanu, szczególnie do regionu Gilgit Baltistan. Oboje od lat pracujemy w górach jako przewodnicy i dlatego nasze oferty przygotowujemy odpowiedzialnie, również dbając o bezpieczeństwo osób, które z nami jadą.

Muhammad Iqbal w 2006 roku rozpoczął pracę jako tragarz pracujący przy obsłudze grup trekingowych, później pracował jako przewodnik dla tychże grup nabierając doświadczenia i poznając trasy trekingów i atrakcje turystyczne regionu.

Agnieszka Iqbal od 2008 r jest przewodnikiem tatrzańskim III klasy i pracując z grupami turystycznymi przekazuje wiedzę na temat historii, przyrody etc. oraz troszczy się o szeroko rozumiane bezpieczeństwo swoich podopiecznych.

Nasze doświadczenie i pasja górska zadecydowała o założeniu w 2019 roku zarejestrowanej w Pakistanie agencji turystycznej oferującej wyjazdy turystyczne, trekingi, wyjazdy wspinaczkowe i ekspedycje wysokogórskie w Karakorum i Himalajach.

Mountain ChallengerShow Gallery

Źródło: https://www.mountainchallenger110.com/pl/