Gotowi na prawdziwą przygodę? Jak dowiadujemy się od właściciela firmy MK Tramping ...

Mateusz Karasińsk: Od 1995 roku jesteśmy organizatorem wypraw w najciekawsze i najdalsze zakątki świata. Nasze motto to: „spełniamy marzenia o egzotycznej przygodzie w małych grupach poza utartym szlakiem”

Specjalizujemy się w organizacji:

- wypraw egzotycznych z polskim pilotem zarówno o charakterze trampingowym, jak i o podwyższonych standardzie dla bardziej wymagających globtroterów,

- trekkingów i wypraw przygodowych,

- wyjazdów rodzinnych „szytych na miarę”,

- luksusowych wypraw dla wymagających klientów,

- motywacyjnych i nagrodowych wyjazdów dla firm, Incentive.

Od samego początku istnienia firmy staramy się tworzyć wyprawy przede wszystkim dla osób, dla których podróże są pasją. Sposób organizowania jak i sama forma naszych imprez turystycznych odbiega – na korzyść – od stereotypowych wycieczek objazdowych. Specyfikę naszych wyjazdów staramy się dopasować do wymagań i gustów naszych Klientów, ponieważ wiemy, że są to ludzie o różnych potrzebach i preferencjach. Naszym pomysłem na sprostanie tym oczekiwaniom jest podział oferty według rodzajów podróżowania, od wyjazdów typowo trampingowych, poprzez klasyczne wycieczki egzotyczne z kontrahentem, po specjalnie sklasyfikowane wyjazdy skierowane pod gusta najbardziej wybrednych Klientów i pasjonatów różnego rodzaju form podróżowania. Daje to Klientowi możliwość wyboru najlepszej dla siebie oferty, standardu jak i rodzaju wyjazdu. Nasze wyjazdy kierujemy do ludzi nieprzypadkowych, pasjonatów podróży pragnących poznawać prawdziwe i piękne oblicze świata. Nasze wyprawy są idealne dla osób o szerokich horyzontach, które pragną zobaczyć, zrozumieć i zbliżyć się do ludzi innych kultur oraz dzikiej przyrody, podziwiać cuda i różnorodność naszej planety.

 

 


Strona internetowa: www.mktramping.pl
Mateusz Karasiński - MK Tramping
ul. Mogilska 16/7 , 31-516 Kraków
tel: + 48 12 622-51-25 / + 48 504 057 661