Marzą ci się oryginalne pomysły na trekking czy wyprawy? Z Outway Adventures możesz pojechać do Namibii i zjeść śniadanie przy wodopoju słoni lub wspiąć się na ryczący wulkan w Indonezji.

Zabiorą Cię do dżungli i na dno największych kanionów na świecie. Azja, Afryka, Europa, Ameryka Południowa? Nie ma rzeczy niemożliwych.

Jak opowiada nam właściciel Outway Sp. z o. o. Paweł Gluza jedną z najnowszych ofert jest wyprawa do Ugandy i trekking przez góry Ruwenzori. Prawdziwe piękno tkwi w powolnej wędrówce na jego najwyższą górę – Margheritę. Po drodze miniemy dziewicze lasy i doliny ze strumieniami i wodospadami, podziwiając dziką florę i faunę Afryki.

Poza podróżami ekstremalnymi organizujemy także wyjazdy w rajskie miejsca, lekcje astrofotografii czy warsztaty kulinarne w najodleglejszych zakątkach świata. Outway Adventures współpracuje tylko z ludźmi żyjącymi swoją pasją. Nie ma tu przypadkowych osób, nie akceptujemy bylejakości. Nasi przewodnicy są doświadczonymi podróżnikami, a każdy szczegół wyjazdu jest dopracowany tak, byś mógł czuć się bezpiecznie i dobrze, gdziekolwiek postanowisz z nami wyruszyć.

Nie interesują nas wyjazdy masowe. Podróżując z nami, masz gwarancję małego, kameralnego grona. Nie lubimy tłoku i chcemy się skupić na każdym uczestniku podróży indywidualnie. Stawiamy przede wszystkim na jakość. U nas nie ma miejsca na półśrodki. Chcemy spełniać marzenia i tworzyć podróże życia a nie wakacje, które znajdziecie w każdym katalogu. Nasza oferta jest unikatowa, ponieważ stworzyli ją ludzie z pasją, kochający podróże, znający dany kraj oraz smak prawdziwej przygody!

Outway Adventures jest legalnie i oficjalnie zarejestrowanym biurem podróży. Z czym to się wiąże? W przeciwieństwie do marek wybierających półśrodki i działających na innych zasadach, u nas w razie wypadku, zmian rezerwacji, czy wydarzeń losowych, zapisany na wyprawę uczestnik jest chroniony szerokim ubezpieczeniem oraz wszelkimi prawami wynikającymi z faktu podróżowania z legalnym biurem podróży. Jesteśmy pełnoprawnym członkiem Polskiej Izby Turystyki.

Outway Sp. z o. o.
https://outway.pl/