Nowy model kurtki Marmota z prestiżową nagrodą na targach ISPO Munich 2019!

Kategoria: Strefa Outdoor / Producenci

Wraz ze startem sezonu jesień & zima’ 2019 w czołowych polskich sklepach outdoorowych pojawi się West Rib Parka - innowacyjny model puchowej kurtki od amerykańskiego Marmota. Organizatorzy prestiżowych targów ISPO Munich przyznali jej właśnie nagrodę ISPO Award 2019 Gold Winner w kategorii Outdoor! Wręczona ona zostanie w Monachium, podczas 49. już edycji targów ISPO Academy, wypadającej w dniach 3 - 6 luty b.r.

Monachijska impreza to największy i najważniejszy w skali globu event dla branży outdoorowo - sportowej. Jej prestiż najlepiej podkreślają liczby związane z tegoroczną edycją: 18 hal wystawienniczych podzielonych na 8 segmentów (w tym Outdoor), zlokalizowanych na łącznej powierzchni 200 tysięcy m², na której zgromadzi się ponad 3 120 wystawców. Do tego dziesiątki tysięcy prezentowanych produktów i drugie tyle odwiedzających. W zeszłym roku targi odwiedziło ponad 84 tysiące osób ze 120 krajów, w tym po raz kolejny zapowiada się rekord frekwencji.

Sklep Górski

ISPO Munich to przede wszystkim świetna okazja do zapoznania się z aktualną i przyszłą ofertą najlepszych producentów. Jednak nie tylko - to również okazja do podpatrzenia przyszłych trendów, kierunków rozwoju, wymiany wzajemnych doświadczeń czy nawiązania cennych kontaktów biznesowych. Dzięki licznym spotkaniom, prelekcjom i warsztatom to również okazja do zdobycia cennej wiedzy i praktycznych umiejętności - zwłaszcza dla odwiedzających, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z outdoorem lub próbują wyspecjalizować się w danej dziedzienie. Podsumowując - monachijskie ISPO to impreza bez której ciężko wyobrazić sobie potencjał branży sportowo - outdoorowej.

marnagroda0202

I właśnie na tym, jakże ważnym evencie, co roku wyróżniane są produkty w ramach pięciu kategorii tematycznych: Outdoor, Snowsports, Health & Fitness, Teamsport oraz Urban. Zdobyć wyróżnienie na tle tysięcy konkurencyjnych produktów - bezcenna sprawa. Ta sztuka udała się amerykańskiemu Marmotowi, którego projektanci opracowali model innowacyjnej kurtki puchowej Wes Rib Marka. Już jesienią b.r. pojawi się on w czołowych polskich sklepach outdoorowych i niewątpliwie będzie stanowił mocny element przyszłych kolekcji Marmota.

Źródło: mat. pras. Raven

Sklep Górski

Warto dodać, że produkty m.in. tej firmy dostępne są w Sklepie Górskim.

Komentarze

 • Brak komentarzy...

  Dodaj komentarz


  Konkurs Fotograficzny "Górski Kalendarz"

  male dolomity

  Popularne

  Blogi

  FundacjaTOPR 271x62_v1

  TOPR SystemMonitoringuPogody_271x62

  Zagrożenie Lawinowe w Tatrach

  Statystyki

  • Artykułów: 9960
  • Odsłon artykułów: 27278498
  
  ';