Tylko do końca marca można zgłaszać swoje wyprawy i plany wyjazdowe do drugiej edycji projektu Chiruca EXPEDITION. Na laureatów czekają niezawodne buty hiszpańskiej marki Chiruca! Niezależnie od tego czy wolisz zwiedzać niewielkie chorwackie miasteczka na wybrzeżu, przemierzać dzikie szlaki Transylwanii czy udać się w pieszą wędrówkę wzdłuż Wisły masz takie same szanse na udział w projekcie.

 W Chiruca Expedition II ekstremalność przedsięwzięcia nie jest wcale kluczowa. Chcemy zachęcam i namawiać do aktywności i podejmowania ciekawych wyzwań osoby mające różne cele i różne zainteresowania. Dla jednego szczytem możliwości jest wejście na Nanga Parbat, dla innego na Klimczok.

chiruca2003

Z okazji 20-lecia obecności marki w Polsce już po raz drugi chcemy wyposażyć 5 wypraw w buty Chiruca.

Laureaci pierwszej edycji zorganizowali wyjazd na włoskie via-ferraty, przeszli przez włoskie Alpy Bergamskie, zdobyli Kilimandżaro, wspięli się na 100 szczytów z okazji 100-lecia Niepodległości oraz odwiedzili 46 stolic Europy - trzeba przyznać, że było interesująco, ale także różnorodnie! Teraz Ty masz szansę by osiągnąć swój cel.

Chcesz poznać szczegóły? Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem i umową sponsorską oraz podstroną gdzie znajdziesz wszystkie niezbędne informacje: http://chiruca.pl/content/23-ChirucaEXPEDITION

Zgłoszenia można wysyłać bezpośrednio przez wypełnienie formularza zgłoszeniowego: https://goo.gl/forms/MQizFIJ1p52UmPXH3
To już ostatnia szansa by wziąć udział w projekcie!

mat.pras.