Tym razem pragniemy przedstawić Wam firmę Deuter, której to produkty również znaleźć można w naszym sklepie. Marka znana jest głównie za sprawą swoich wyśmienitych, funkcjonalnych plecaków, ale również wyrobami tej firmy są śpiwory, torby i torebki oraz wszelkie akcesoria z tym związane.

Firma Deuter to niemiecka firma z długimi już tradycjami. Została założona bowiem w 1898 r. Tworzą ją prawdziwi pasjonaci i znawcy wszelkiej aktywności outdoorowej. Swoje zaangażowanie i profesjonalizm podkreślają na każdym kroku stale udoskonalając własne produkty i wymyślając coraz to nowe patenty i rozwiązania.


1507deuter

Zapraszamy też na stronę www firmy:

https://www.deuter.com.

Osobiście sam posiadam od dwóch lat plecak tej firmy. Przetestowałem go w różnych okolicznościach. Sprawdził się w każdych warunkach. I jak do tej pory ani razu mnie nie zawiódł. Dodajmy do tego niewielką wagę produktu, ale wysoką jego jakość oraz praktyczność, a także, co ważne, dbanie o pracowników firmy oraz o ich prawa i wyjdzie nam niemalże produkt idealny.

Ale jak już wspomniałem:

Najważniejsze jest to, że produkty te, tworzą ludzie, którzy praktykowali, praktykują różne ekstremalne sytuacje. Znają je, można rzec, „od podszewki” i starają się w oparciu o związane z tym doświadczenia, projektować swoje wyroby w ten sposób, aby sprawdzały się w każdej sytuacji.

{youtube}2sf3T7sdu8Y{/youtube}Bartek Michalak

Źródła:
http://www.portalgorski.pl/,
http://sklep.portalgorski.pl/,
Internet (ogólnie).

Sklep Górski