Firma Trimm i ubrania narciarskie

Kategoria: Strefa Outdoor / Producenci

To dopiero wrzesień. Przed nami jesień i mam osobistą nadzieję, że trwająca do grudnia – typowa polska i złota. Wcześniej czy później zrobi się jednak biało. Wyciągi zaczną pracować, a na stokach pojawią się narciarze.

Czy sprzęt narciarski schowany głęboko w szafie nie wymaga serwisu? Czy aby jest na pewno kompletny i gotowy na nadchodzący sezon?

0709trimm

Nie tak dawno pisaliśmy o czeskiej firmie Trimm, produkującej sprzęt i odzież outdoorową. Chociaż powstała ona w 2000 r. dopiero, jednak już dziś uznawana jest za jedną z wiodących marek na rynku produktów przeznaczonych do aktywności na świeżym powietrzu.

W naszym górskim sklepie z łatwością natknąć się można na produkty firmy Trimm. Znajdziemy tu też gro produktów innych firm (spodnie na szelkach, kombinezony, kurtki, rękawiczki, czapki itd.), które niewątpliwie umilą nam uroki wynikające z cieszenia się „białym szaleństwem”. Zima, narty i tego typu aktywność to nie tylko sam sprzęt i ski-passy. To też, a może przede wszystkim odpowiednia odzież, ubrania – ciepłe, nieprzemakalne, chroniące przed wiatrem i oddychające, a także w miarę luźne, zapewniające swobodę i rozciągliwe.

Zapraszamy do naszego sklepu.

 

Bartek Michalak

Źródła:
http://www.portalgorski.pl/,
http://sklep.portalgorski.pl/,
Internet (ogólnie).

Sklep Górski

Komentarze

 • Brak komentarzy...

  Dodaj komentarz


  Konkurs Fotograficzny "Górski Kalendarz"

  male dolomity

  Popularne

  Blogi

  FundacjaTOPR 271x62_v1

  TOPR SystemMonitoringuPogody_271x62

  Zagrożenie Lawinowe w Tatrach

  Statystyki

  • Artykułów: 10132
  • Odsłon artykułów: 28388567
  
  ';