Firma Trimm. Sezon narciarski tuż, tuż...

Kategoria: Strefa Outdoor / Producenci

Listopad szybko minie. Niebawem grudzień, Święta no i „białe szaleństwo”. Czy zatem Wasz sprzęt narciarski schowany głęboko gdzieś w szafach nie wymaga serwisu? Czy aby jest on na pewno kompletny i gotowy na nadchodzący sezon?

Nie tak dawno pisaliśmy o czeskiej firmie Trimm, produkującej sprzęt i odzież outdoorową. Chociaż powstała ona w 2000 r. dopiero, jednak już dziś uznawana jest za jedną z wiodących marek na rynku produktów przeznaczonych do aktywności na świeżym powietrzu.

0311trimm

Wyroby tej firmy są doskonałą propozycją dla wszystkich tych, którzy właśnie szukają produktów do tego typu aktywności. Spodnie na szelkach, kombinezony, kurtki, rękawiczki, czapki itd. z pewnością umilą nam czas spędzony na świeżym powietrzu.

W naszym górskim sklepie z łatwością natknąć się można na produkty firmy Trimm. Pamiętajmy, że zimowe aktywności to nie tylko sam sprzęt i ski-passy. To też, a może przede wszystkim odpowiednia odzież, ubrania – ciepłe, nieprzemakalne, chroniące przed wiatrem i oddychające, a także w miarę luźne, zapewniające swobodę i rozciągliwe.

Zapraszamy do naszego sklepu.

Bartek Michalak

Źródła:
http://www.portalgorski.pl/,
http://sklep.portalgorski.pl/,
Internet (ogólnie).

Sklep Górski

Komentarze

 • Brak komentarzy...

  Dodaj komentarz


  Konkurs Fotograficzny "Górski Kalendarz"

  male dolomity

  Popularne

  Blogi

  FundacjaTOPR 271x62_v1

  TOPR SystemMonitoringuPogody_271x62

  Zagrożenie Lawinowe w Tatrach

  Statystyki

  • Artykułów: 10209
  • Odsłon artykułów: 28949719
  
  ';