Primus wychodzi naprzeciw oczekiwaniom osób gotujących w terenie. Kuchenki Lite i Lite+ to idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią innowacyjne rozwiązania. Ten „wszystko w jednym” model łączy gaz, palnik i garnek, dzięki czemu jest bezpieczniejszy w użyciu i zapewnia wysoką wydajność. Kuchenka Lite idealnie sprawdzi się na campingu, podczas wypadu za miasto lub górskiej wyprawy.

 Gotowanie w terenie z Primusem

Gotowanie w terenie z Primusem

Primus Lite wprowadza nowe standardy dla kuchenek kompaktowych. Unikalny mechanizm blokujący pozwala na łatwą obsługę. Dzięki technologii Laminar Flow Burner kuchenka ma niższy środek ciężkości, co sprawia, że jest bardziej stabilna, lżejsza i kompaktowa.

Gotowanie w terenie z Primusem

 Gotowanie w terenie z Primusem

Modele Lite i Lite+ wyposażone zostały w rękaw z wytrzymałej tkaniny G-1000, dostępny w pięciu wariantach kolorystycznych. Dodatkową możliwość wykorzystania daje przymocowany do tkaniny uchwyt, dzięki czemu pojemnik może być stosowany również jako kubek. Półlitrowy garnek wykonany z twardo anodyzowanego aluminium, świetnie utrzymuje temperaturę, nawet w wietrznych i chłodnych warunkach.
Gotowanie w terenie staje się wyjątkowo proste dzięki rozwiązaniu jakie proponuje Primus.

Gotowanie w terenie z Primusem

Gotowanie w terenie z Primusem

Specyfikacja Lite/Lite+:

Pojemność: 0.5l / 0.5l
Rozmiar: 100x130mm / 100x150 mm
Waga: 360g / 390g
Cena: 429 zł/ 549 zł

Więcej informacji na http://www.primus.eu

Gotowanie w terenie z Primusem

 Gotowanie w terenie z Primusem

O firmie Primus
Szwedzka firma Primus tworzy produkty outdoorowe od 1892. Były one testowane podczas ekspedycji przez takich pionierów jak  Fridtjof Nansen, Roald Amundsen oraz Sir Edmund Hillary. Obecnie Primus znany jest z niezawodności, bezpieczeństwa oraz innowacyjności swoich produktów, które pozwalają cieszyć się z outdoorowych przygód –  zarówno tych mniejszych, jak i większych. Głównym celem firmy jest tworzenie produktów przyjaznych dla środowiska, łatwych w użyciu oraz bardzo lekkich. Primus AB z siedzibą w Solna (Szwecja), jest częścią grupy Fenix Outdoor AB. Blisko 90% produktów Primus sprzedawane jest w ponad 70 krajach na całym świecie.

baner sklepgorski