Każdy podróżnik wie, że na wyprawę należy zaopatrzyć się w praktyczny sprzęt, zwłaszcza jeśli planujemy sami przyrządzać posiłki. Poznaj produkty, które przydadzą się w czasie dalekiej egzotycznej podróży, ale i weekendowego wypadu na camping.

Sprzęt na letnie wyprawy

Sprzęt na letnie wyprawy

SUMMER GAS

Mieszanka gazu Primus Summer Gas to płynny propan-butan przystosowany do warunków letnich, przeznaczony do użytkowania w temperaturach od 15 do 40 st. C. Gwarantuje większą wydajność w ciepłe miesiące niż inne uniwersalne mieszanki. Dostępny jest w zielonych kartuszach o różnych pojemnościach: 230 g, 450 g w kartuszach nakręcanych, 190 g w kartuszach przebijanych i 220 g w pojemnikach z gazem. Dzięki temu możesz zabrać pojemnik o wielkości dostosowanej do Twoich potrzeb.
Cena: 25-35 zł

Sprzęt na letnie wyprawy

Sprzęt na letnie wyprawy

POWERLIGHTER

Powerlighter powstała z myślą o zmiennych warunkach pogodowych, w których klasyczne zapaliczki zawodzą. Niezwykle poręczna i wytrzymała, daje niebieski, cienki płomień o temperaturze 1300 st. C. Taka temperatura pozwala z łatwością rozpalić ognisko czy palnik nawet przy wietrznej pogodzie. Dodatkowa pętla pozwala zaczepić zapalniczkę w łatwo dostępnym miejscu, tak żeby była zawsze pod ręką.
Cena: 89 zł

FIELD CUP SET

Gdy posiłek jest już gotowy można go spożyć w specjalnie zaprojektowanym zestawie naczyń turystycznych, w którego skład wchodzą dwa pojemniki i sztućce. Wykonany z wytrzymałego plastiku sprawdzi się w czasie wielu wypraw. Niewątpliwą zaletą Field Cup Set jest niewielka waga (156 g) oraz możliwość spakowania całego zestawu w największe naczynie, co sprawia, że całość zajmuje bardzo mało miejsca w bagażu.
Cena: 65 zł

DRINKING BOTTLE – STAINLESS STEEL

Butelka Primus wykonana została z trwałej stali nierdzewnej. Posiada sportowy korek oraz nakrętkę z karabińczykiem, który pozwala przymocować ją do plecaka. Waży zaledwie 160 g (0,6 l), jest poręczna i praktyczna, dzięki czemu sprawdzi się podczas przejść górskich, zwłaszcza w miejscach, w których woda z potoków jest zdatna do picia.
Cena: 61 zł

Sprzęt na letnie wyprawy

Sprzęt na letnie wyprawy

Więcej informacji na http://www.primus.eu

baner sklepgorski