Chiruca przedstawia dwie nowości męskich butów do wycieczek górskich i wędrówek po bezdrożach.

Model Anglirú został wykonany z nubuku w atrakcyjnych wzorach i kolorach. Posiada nietuzinkowe wstawki i dwukolorową podeszwę oraz zwracające uwagę sznurowadła. Poliuretanowa podeszwa z dwóch warstw o różnych gęstościach w połączeniu z atrakcyjną kolorystyką sprawiają, że but nie może się nie podobać.

Jeśli chodzi o drugą z nowości – model Segovia to but o bardziej klasycznym wyglądzie, wykonany ze skóry nubukowej w kolorze brązu. On również posiada taką poliuretanową podeszwę o podwójnej gęstości – do jej zalet należy lekkość, doskonała ergonomia i elastyczność, które zapewniają odpowiedni komfort podczas wyjazdów i wypraw.

To jednak nie wszystko – w najnowszym katalogu marki Chiruca można zwrócić uwagę na to, że kilka sprawdzonych modeli zyskało nowe, świeże kombinacje kolorystyczne, które przyciągają uwagę!

Wszystkie modele linii Hiking posiadaną dwuwarstwowe podeszwy z poliuretanu o rożnych gęstościach, które są odpowiednie do długich spacerów czy nawet pokonywania tras takich jak Camino de Santiago czy Główny Szlak Beskidzki – przez wzgląd na swoją elastyczność, doskonałą amortyzację i lekkość. Każdy model posiada również wodoodporną a jednocześnie oddychającą membranę Gore-Tex, która zapewnia optymalny komfort termiczny, odprowadzanie wilgoci i ochronę przed wodą. Doskonałej jakości skóra hydrofobowa jest dodatkowo gwarantem długiej żywotności oraz pełnej satysfakcji. Poznaj nowości marki Chiruca!

Źródło:
mat.pras. testyoutdoorowe.pl