Jak już zapewne wiecie nie tak dawno uruchomiliśmy nowy cykl szkoleniowych filmów wspinaczkowych, które mamy nadzieję przybliżą Wam tematykę wspinania skałkowego i nie tylko :) Cykl ten powstał przy współpracy Portalu Górskiego, Sklepu Górskiego, pensjonatu Małe Dolomity oraz Szkoły Wspinania GoUp.

A teraz chcielibyśmy ogłosić, że wraz z każdym nowym odcinkiem będziemy uruchamiali mały konkurs dla Was, w którym czeka na Was mnóstwo fajnych nagród :) A teraz czas na pierwszą edycję i pierwszą zagadkę!

Odcinek III

{vimeo}153390186{/vimeo}

Pytanie III (konkurs zakończony)

Jaka jest pełna, oficjalna nazwa koloru bluzy DMM, w której siedzi dziewczyna przeszkadzająca „naszemu mistrzowi” w ruchach na boulderowni?

Odpowiedzi wysyłajcie do nas na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. W tytule wiadomości wpiszcie hasło "Akademia (w)spinacza - konkurs 3". Na Wasze odpowiedzi czekamy do 8 marca 2016, do godziny 23:59. A wśród osób, które prawidłowo odpowiedza na to pytanie rozlosujemy kubek asekuracyjny DMM Pivot.

Odpowiedź: Charcoal Grey

Kubek asekuracyjny DMM Pivot wygrał Pan Arkadiusz Piznal! :) Prosimy o kontakt pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Odcinek II

{vimeo}146844702{/vimeo}

Pytanie II (konkurs zakończony)

Jaką wielkość po rozłożeniu ma płachta w torbie marki DMM leżącej obok wspinacza?

Odpowiedzi wysyłajcie do nas na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. W tytule wiadomości wpiszcie hasło "Akademia (w)spinacza - konkurs 2". Na Wasze odpowiedzi czekamy do 17 grudnia, do godziny 23:59. A wśród osób, które prawidłowo odpowiedza na to pytanie rozlosujemy kubek asekuracyjny DMM Pivot.

Odpowiedź: 140 x 120 cm.

A kubek asekuracyjny DMM Pivot wygrała Pani Ania Czyżewska! :) Prosimy o kontakt pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Odcinek I

{vimeo}144147119{/vimeo}

Pytanie I (konkurs zakończony)

W jakim kraju został sprzedany pierwszy przyrząd asekuracyjny DMM Pivot? :)

pivot-red

Odpowiedź: Polska.

Niestety nikt z Was nie odpowiedział poprawnie na to pytanie, stąd nagroda przechodzi na następną zagadkę, którą opublikujemy juz niebawem! :)

 

Konkurs wspiera Camper.pl

logo