Czwarty film z serii „LawinoweABC”, tym razem o Tatrzańskim Parku Narodowym w kontekście planowania zimowych wycieczek, skiturów i wyryp.

Celem akcji jest promocja właściwych zachowań zimą w górach: nawyku zapoznawania się z aktualnym komunikatem lawinowym, umiejętności oceny zagrożenia lawinowego w terenie, posiadania sprzętu lawinowego i wiedzy, jak go używać.

Organizatorem akcji „Lawinowe ABC” jest Tatrzański Park Narodowy we współpracy z Tatrzańskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowym.

 
Lawinowe ABC: TPN

👉 Czwarty film z serii „LawinoweABC”, tym razem o Tatrzańskim Parku Narodowym w kontekście planowania zimowych wycieczek, skiturów i wyryp🙂 ℹ Celem akcji jest promocja właściwych zachowań zimą w górach: nawyku zapoznawania się z aktualnym komunikatem lawinowym, umiejętności oceny zagrożenia lawinowego w terenie, posiadania sprzętu lawinowego i wiedzy, jak go używać. Organizatorem akcji „Lawinowe ABC” jest Tatrzański Park Narodowy we współpracy z Tatrzańskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowym. Partner główny to PZU. W akcji biorą również udział partnerzy Mammut, Pieps, Ortovox, Fundacja Ratownictwa Tatrzańskiego TOPR. Patronat medialny nad akcją sprawuje RMF FM. 👉 Więcej na: www.lawinoweabc.pl Pomoc to Moc - społeczna odpowiedzialność PZU

Posted by Tatrzański Park Narodowy on Monday, February 3, 2020
" data-width="500" data-show-text="false">
Opublikowany przez Tatrzański Park Narodowy Poniedziałek, 3 lutego 2020

 

Więcej na: www.lawinoweabc.pl

<

Sklep Górski

p style="text-align: justify;">źródło: FB/Tatrzański Park Narodowy