Po raz kolejny już, wspominamy norweską firmę - Bergans of Norway, której to produkty dostępne są oczywiście w naszym sklepie. Fakt, iż funkcjonuje ona na rynku od ponad 100 lat, a powstające tu produkty są tworzone przez prawdziwych pasjonatów wszelkiej aktywności outdoorowej i miłośników survivalu, górskiego życia oraz wspinania to dostateczne argumenty aby móc z pełnym przekonaniem uznać, iż kupione tu rzeczy będą na pewno niezawodne i najwyższej jakości.

Właściwie to nie ma znaczenia do jakiego typu aktywności outdoorowej szukamy odpowiedniego sprzętu czy odzieży. Bo czy chodzi tu o ubranie typowo ekspedycyjne, wysokogórskie, narciarskie, myśliwskie, a nawet lifestylowe czy też o odpowiedni namiot, karimatę, śpiwór, plecak itd. bez trudu znajdziemy tu coś adekwatnego dla siebie.

Dość dużą wagę, firma przywiązuje również do tego aby jej produkty były przyjazne środowisku, ekologiczne i jak najbardziej naturalne.

1003bergans

 

Wyroby te są zatem idealnym rozwiązaniem na zbliżającą się wielkimi krokami wiosnę. Kto nie pragnie, aby po szarej, mało przyjemnej zimie odetchnąć wreszcie pełną piersią na świeżym powietrzu?

Familijnie, w towarzystwie przyjaciół i z dziećmi. Z dziećmi – właśnie...

Firma Bergans of Norway, w swojej szerokiej ofercie posiada również modele, które na pewno „przypadną do gustu” najmłodszym, a więc dzieciom i młodzieży. Kto wie, ale może te pierwsze ich górskie wycieczki i przygody za młodych lat, pozwolą rozbudzić podróżnicze pasje i fascynacje na całe życie, ukształtują przyszłych himalaistów, wspinaczy, zdobywców Złotych Czekanów, eksploratorów itd.?

Ale aby tak się stało, należy zadbać, by wspomnienia z tych początkowych wycieczek były w przeważającym stopniu dobre i komfortowe. A takie właśnie zależą między innymi od tego co mamy na sobie, przy sobie i obok siebie. Czy jest nam ciepło, zimno, mokro, duszno itp.

Obok dostępnej i zawsze szerokiej gamy modeli w różnych rozmiarach i kolorach firmy Bergams of Norway, specjalnie dla dzieci zaprojektowana została np. kurtka softshellowa Reine Kids Jacket.

1103ber1

Zresztą kurtek membranowych tego typu jest dużo więcej.

 

Podobnie rzecz się ma jeśli chodzi np. o dziecięce spodenki. Dobrym przykładem będzie tu model Utna Kids Shorts.

1103berg2

Warto zwrócić też uwagę na niektóre modele plecaków z systemem nośnym dla młodzieży. Warto spojrzeć na Nordkapp

1102berg3

Reasumując, wybierając markę Bergans of Norway, mamy pewność, że wybieramy produkty sprawdzone, przetestowane i najwyższej jakości.

Więcej na temat firmy Bergans of Norway:

https://www.bergans.com/no

 

https://www.youtube.com/user/BergansOfNorway – kanał firmy Bergans of Norway na YT. 

Bartek Michalak

Źródła:
http://www.portalgorski.pl/,
http://sklep.portalgorski.pl/,
https://www.bergans.com/no,
Internet (ogólnie).

Sklep Górski