Firma Nordisk

Kategoria: Bezpieczeństwo / Porady

Szukając właściwego sprzętu do uprawiania wszelkiej aktywności outdoorowej latem, ale i również zimą, warto jest zwrócić swoją uwagę i zapoznać się szczegółowo z ofertą produktów oferowanych przez firmę Nordisk właśnie  Znajdziemy tu wszystko, co może przydać się miłośnikowi górskich wędrówek czy górskich biegów, wspinaczowi pragnącemu skompletować swój sprzęt, pasjonatowi biwaków pod namiotem i spędzania czasu na świeżym powietrzu itp.

Firma Nordisk istnieje na rynku już od 1901 r. Powstała w Danii, ale obecnie produkty jej dostępne są na całym świecie. Przy opracowywaniu swoich wyrobów, szczególnie ważne jest aby markę cechowała oryginalność rozwiązań, używanych materiałów i innowacyjność produktów.

2106nordisk
logo firmy Nordisk

Ciekawa jest cała historia firmy. Na początku bowiem szyto tu najzwyklejszą pościel. Śpiwory, namioty, specjalne koce i inne rzeczy zaczęły pojawiać się dopiero w drugiej fazie i stopniowo. Szybko jednak, głównie dzięki wysokiej jakości, firma Nordisk zajęła na rynku outdoorowym dosyć wysoką pozycję.

Przed wypuszczeniem na rynek, najnowsze technologie firmy, testowane są w profesjonalnych tunelach emitujących wiatr oraz w warunkach ekstremalnie trudnych. Stąd kupując produkty opatrzone logiem Nordisk możemy być przekonani co do ich wysokiej klasy i niezawodności.

Oczywiście nasz górski sklep zawiera szeroką bardzo gamę produktów firmy Nordisk. Nie jest to oczywiście jedyna firma jakiej produkty posiadamy. Tym bardziej warto zapoznać się z naszą kompleksową ofertą i aktualnymi promocjami jakich nie brakuje.

 

 

Bartek Michalak

Źródła:
http://www.portalgorski.pl/,
http://sklep.portalgorski.pl/,
Internet (ogólnie).

 

Sklep Górski

Komentarze

 • Brak komentarzy...

  Dodaj komentarz


  Konkurs Fotograficzny "Górski Kalendarz"

  male dolomity

  Popularne

  Blogi

  FundacjaTOPR 271x62_v1

  TOPR SystemMonitoringuPogody_271x62

  Zagrożenie Lawinowe w Tatrach

  Statystyki

  • Artykułów: 10213
  • Odsłon artykułów: 28964054
  
  ';