Nowym partnerem Bezpiecznego Powrotu została ekipa Formy na Szczyt - trio specjalistów od przygotowania chętnych na zdobycie gór. Dietetyczka Marta Naczyk, trener Karol Hennig i lekarz Robert Szymczak pod swoją opieką mają m.in. uczestników Zimowej Narodowej Wyprawy na K2. Razem z Bezpiecznym Powrotem będą szkolić i edukować pasjonatów gór.

W przygotowaniu są bezpłatne webinary i dodatkowe materiały poświęcone m.in. odżywianiu w górach, treningu wysokogórskiego i pierwszej pomocy podczas wypraw. Już teraz pierwsze wskazówki na temat można znaleźć na profilu facebookowym Bezpiecznego Powrotu.

W ramach akcji #przedwyprawą Bezpieczny Powrót przygotował dla ubezpieczonych dodatkowy bonus - każda osoba posiadająca aktywną polisę otrzymuje 50 zł do wykorzystania na wszystkie usługi Formy na Szczyt.

Bezpieczny Powrót to polisa górska rekomendowana przez Polski Związek Alpinizmu. Roczne ubezpieczenie obejmuje wszystkie wyjazdy zagraniczne. Więcej na temat Bezpiecznego Powrotu można przeczytać w naszej zakładce o ubezpieczeniu.

Infografika