Tańcowały dwa Michały… Jak pisze Julian Tuwim Jeden duży drugi mały…. W lipcu 2017 roku obydwa wydawnictwa doszły do porozumienia w kwestii wzajemnej pomocy, współpracy i promocji. W tym przypadku wielkość ani różnica wieku nie mają znaczenia. Współpraca ma polegać na możliwie największym wsparciu jakie obydwaj partnerzy mogą sobie wzajemnie zaoferować.

Wydawnictwo Kartograficzne Compass i KZKG RPWydawnictwo Compass

Poprzez programy górskie zwane koronami klub promuje polskie góry i turystykę górską a Compass zaopatruje turystów w doskonałe wydawnictwa kartograficzne niezbędne do jej uprawiania.

Jest wiele płaszczyzn, pól i obszarów na których obydwie instytucje mogą udzielić sobie wzajemnego wsparcia. Obydwie strony liczą na owocną współpracę, której efektem będzie większe zadowolenie turystów korzystających z produktów obydwu wydawnictw.

Wydawnictwo Kartograficzne COMPASS

W dniu dzisiejszym to jedno z najstarszych wydawnictw kartograficznych w Polsce. Uznanie wśród turystów zdobyło regularnymi aktualizacjami wydawanych map, oraz ich wysoką estetyką. W ofercie wydawnictwa znaleźć można dziś około 150 tytułów map i przewodników turystycznych, a co druga mapa w Polsce zamawiana przez urzędy i fundacje także jest autorstwa COMPASSU.
www.compass.krakow.pl
www.facebook.com/compass.krakow

Wydawnictwo Kartograficzne Compass i KZKG RPTatry

Wydawnictwo Kartograficzne Compass i KZKG RPBieszczady - mapa atrakcji 2017

KZKG RP

Klub promuje polskie góry i propaguje turystykę górską. Cele te osiągane są poprzez 35 stworzonych przez klub programów turystycznych zwanych koronami.

Jest to najpełniejsza i najbardziej kompleksowa oferta górskich odznak turystycznych w Polsce.

Łącznie w 35 koronach wytypowano 448 szczytów i aż 115 odznak do zdobycia. To oferta na długie lata górskiej wędrówki.

Klub daje wybór, kompleksowo stworzona oferta jest uniwersalna. Praktycznie każdy bez względu na wiek, stopień zaangażowania w turystykę, swoje górskie preferencje, znajdzie w nim coś dla siebie.

Klub honoruje wszystkie szczyty zdobyte przed przystąpieniem do KZKG RP. Funkcjonują także zniżki dla małżeństw i par oraz dzieci.

www.koronygor.pl
www.facebook.com/kzkgrp/

Wydawnictwo Kartograficzne Compass i KZKG RPLogo KZKG RP

Mirosław Surmacz KZKG RP