Właściwie od samego początku działalność klubu opiera się na współpracy z innymi podmiotami górskimi. Poważnym wsparciem jest współpraca z blogerami czy grupami górskimi na facebook. Do takich najbardziej wybijających się we współpracy należy Grupa Ludzie Gór oraz blogi Pod Szczytem i W cieniu Gór. Nie muszę chyba wspominać, że taka partnerska nić porozumienia łączy mnie z Portalem Górskim.

Współpraca partnerska z blogerami

Współpraca z Ludźmi Gór daje klubowi możliwość dodatkowej promocji i otworzyła możliwość sprzedaży Gadżetów grupowych.

Fundusze pozyskiwane dzięki tej współpracy z Ludźmi Gór zauważalnie wpływają na finanse klubu potrzebne do jego utrzymania i dalszego rozwoju.

Współpraca z Blogerami przynosi korzyści na płaszczyźnie promocyjnej klubu oraz znacznie poprawia jakość informacji zamieszczanych stronie internetowej klubu.

Zlinkowane odpowiednio opisy tras wiodących na wytypowane do zdobycia przez klub szczyty są super pomocą dydaktyczną.

Sam niejednokrotnie korzystałem z tych opisów. To praktyczne poradniki spełniające rolę przewodników górskich. Dzięki nim można lepiej przygotować się do wyprawy.

Na dzień dzień dzisiejszy KZKG RP współpracuje tylko z dwoma blogerami. Jestem otwarty na rozszerzenie ilości blogerów którzy mogą współpracować z klubem.

Każdy kto prowadzi bloga i ma sensownie opracowane wpisy z opisami tras ma szansę stać się partnerem KZKG RP. Serdecznie zapraszam do współpracy.

A oto linki do blogów które klub poleca:

http://podszczytem.pl/ 
https://www.facebook.com/podszczytem/

http://wcieniugor.pl
https://www.facebook.com/Wcieniugor/

Współpraca partnerska z blogerami

Współpraca partnerska z blogerami