Warunki pogodowe w górach Polski (11.09.2020)

Kategoria: Warunki / Pogoda

Niektórzy ruszają na grzyby czy na ryby. Inni uwielbiają długie, jesienne spacery po lesie czy w parku wśród kasztanów, żołędzi i czerwonej jarzębiny. Jeszcze inni wybierają wędrówki po górskich bezdrożach.

Pakują plecak, śpiwór, kanapki, parę ciuchów itp. i jadą w Tatry, Bieszczady, Gorce, Izery itd. Warto z drugiej strony do takiego wyjazdu się odpowiednio przygotować i go dobrze rozplanować. Zapraszamy więc na wcześniejszą wizytę i „shopping” w naszym górskim sklepie.

1109gory
fot. baza zdjęć PG - W oddali Góry Stołowe

Przed nami ładny weekend. Będzie ciepło i zapewne zobaczymy momentami trochę więcej słońca. Padać deszcz nie powinienem. Zresztą - próżnoby szukać śniegów czy burz i piorunów. Poza tym ciepło i mimo chmur, sporo słońca i przeważnie słonecznie. Trochę gorzej zrobić się może dopiero w niedzielę.

W Tatrach zaś trend jest jakby trochę inny. Pochmurny, szary, ciemny dzień, zgodnie z prognozami, zdarzyć ma się dzisiaj. Na jutro natomiast i niedzielę zapowiadane są słoneczne i pogodne dni. Dosyć chłodno (poniżej 15 stopni) zrobi się już w rejonie Piątki i Kasprowego.

Bartek Michalak

Źródła:
http://www.portalgorski.pl/,
http://sklep.portalgorski.pl/,
Internet (ogólnie).

Sklep Górski

Komentarze

 • Brak komentarzy...

  Dodaj komentarz


  Konkurs Fotograficzny "Górski Kalendarz"

  male dolomity

  Popularne

  Blogi

  FundacjaTOPR 271x62_v1

  TOPR SystemMonitoringuPogody_271x62

  Zagrożenie Lawinowe w Tatrach

  Statystyki

  • Artykułów: 10211
  • Odsłon artykułów: 28956480
  
  ';