Nietypowy górski ekwipunek... z papieru

Kategoria: Ze szlaku / Polska

Notesy, w którym utrwalimy wspomnienia ze zdobytych szczytów, oraz unikatowe plakaty inspirowane górskim krajobrazem. Oto oferta marki Level! Idealna propozycja na prezent dla każdego wędrowca.

Pomysł na markę Level podyktowała pasja związana z górskimi wędrówkami i potrzeba posiadania praktycznego notatnika, w którym wędrówki te można upamiętnić. Do głowy przyszedł podczas trzytygodniowej wędrówki po kanadyjskich Górach Skalistych, a został zrealizowany we współpracy z lokalnymi rzemieślnikami i z materiałów przyjaznych środowisku.
Notesy marki Level pozwalają zapisać wszystkie szczegóły dotyczące górskiej wyprawy: datę, nazwę zdobytego szczytu, przebieg trasy.

0312level

Jest w nich także przestrzeń na osobiste notatki. Dzięki poręcznemu formatowi i niewielkiej wadze notatnik bez problemu zapakujemy do plecaka, a nawet kieszeni.

To co wyróżnia notesy to z pewnością unikalny design, dbałość o detal, a także w pełni ekologiczne materiały. Zostały w całości wydrukowane w technice Riso, która pochodzi z Japonii i daje efekt zbliżony do sitodruku. Jest to druk przyjazny środowisku – farby są wegańskie, a matryca z błony sojowej. Do stworzenia notesów użyto także wysokiej klasy papiery ekologiczne Remake i Crush, w których włókna celulozy w procesie upcyclingu zastąpiono, odpowiednio, odpadami z przemysłu skórzanego (buty, paski, torebki) i spożywczego (m.in. oliwki, cytrusy). Z kolei oprawa, czyli wyjątkowe i trwałe przeszycie stębnówką, to dzieło niewielkiego, podpoznańskiego zakładu krawieckiego.
W ofercie marki Level znajdziemy także plakaty z grafikami z okładek notesów, wydane w limitowanym nakładzie. Drukowane są w formacie A3 (42x30cm) na papierze Remake i Crush o gramaturze 250g. Idealnie pasują do wnętrz, w których dominują naturalne materiały, zielone rośliny i kolory z palety barw ziemi.
Za marką Level stoi Magda Nowicka Chomsk (Edycje Limitowanie), kolekcjonerka pięknych przedmiotów i wyjątkowych druków oraz Monika Kościuszko, projektantka graficzna i introligatorka (Kajet.). Obie uwielbiają góry, naturę i pasjonują się wszystkim co papierowe.

Źródło:
mat.pras. level

Komentarze

 • Brak komentarzy...

  Dodaj komentarz


  Konkurs Fotograficzny "Górski Kalendarz"

  male dolomity

  Popularne

  Blogi

  FundacjaTOPR 271x62_v1

  TOPR SystemMonitoringuPogody_271x62

  Zagrożenie Lawinowe w Tatrach

  Statystyki

  • Artykułów: 10141
  • Odsłon artykułów: 28430626
  
  ';