TPN ogranicza działalność z powodu koronawirusa

Kategoria: Ze szlaku / Polska

Uwaga! Z powodu zagrożenia zarażeniem koronawirusem pracownicy Tatrzańskiego Parku Narodowego zostali zmuszeni podjąć działania profilaktyczne.

1103tpn

- Od 11 marca nieczynna jest Sala Odkryć Dziecięcych w Centrum Edukacji Przyrodniczej oraz biblioteka TPN (ul. Chałubińskiego 42a).

- Od 12 marca nieczynne będzie Centrum Edukacji Przyrodniczej (ul. Chałubińskiego 42a).

- Od 12 marca nieczynny będzie Punkt Informacji Turystycznej przy rondzie Jana Pawła II. Informacji będziemy udzielać telefonicznie 18 20 23 300 bądź mejlowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. . Komunikat turystyczny na stronie tpn.pl będzie aktualizowany na bieżąco.

- Odwołujemy ostatni wykład dla skiturowców, który miał się odbyć w sobotę 14 marca w Centrum Edukacji Przyrodniczej.

- Odwołujemy weekendowe dyżury przewodników w Lawinowym Centrum Treningowym na Kalatówkach. Centrum będzie działać dopóki będzie wystarczająca ilość śniegu, więc można odbywać samodzielne treningi.

- Wszystkich interesantów prosimy o wcześniejsze umawianie się telefoniczne bądź mejlowe. Po przyjściu do budynku w Kuźnicach prosimy o zgłoszenie się do sekretariatu (na parterze), skąd będziemy kierować do dedykowanej sali spotkań. Jeśli sprawa może być załatwiona telefonicznie bądź mejlowo – zachęcamy do takiej formy kontaktu. Nie wykluczamy wprowadzenia pracy zdalnej dla części pracowników w najbliższym czasie, co również prosimy brać pod uwagę.

O wszystkich zmianach będziemy informowali. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy, dziękujemy za zrozumienie.

źródło: Tatrzański Park Narodowy

Komentarze

 • Brak komentarzy...

  Dodaj komentarz


  Konkurs Fotograficzny "Górski Kalendarz"

  male dolomity

  Popularne

  Blogi

  FundacjaTOPR 271x62_v1

  TOPR SystemMonitoringuPogody_271x62

  Zagrożenie Lawinowe w Tatrach

  Statystyki

  • Artykułów: 10143
  • Odsłon artykułów: 28451563
  
  ';