ODWOŁANIE Zawodów AMP Kamienna 2020

Kategoria: Ze szlaku / Polska

W związku z ciężką sytuacją, z jaką przyszło się mierzyć nam wszystkim w tych dniach, jesteśmy zmuszeni do podjęcia bardzo smutnej dla nas decyzji o ODWOŁANIU ZAWODÓW AMP KAMIENNA 2020. Stan pandemii w Polsce się nie poprawia, a wręcz rozwija. Na ten moment wstrzymane są wszystkie wydarzenia publiczne, kluby kajakowe zawieszają kursy oraz spotkania.

W tym momencie ciężko przewidzieć, jak to wszystko będzie się prezentować w połowie kwietnia, jednak nie chcemy narażać żadnego ze Sponsorów czy osób pracujących nad organizacją na koszty. Przeniesienie zawodów na późniejszy okres niestety nie wchodzi w rachubę ze względu na brak wody z roztopionego śniegu.


Mimo smutnych wiadomości, nie tracąc dobrego ducha oraz woli walki pragniemy zaproponować wszystkim chętnym gadżet związany z odwołanymi zawodami. Zapraszamy na naszą stronę internetową oraz na fejsbukowy fanpage, gdzie niedługo pojawią się o nim informacje.

3003kamienica

 

Jeżeli mieli Państwo w planach współpracę z AMP lub nie chcieli Państwo brać udziału (bądź też poniższe zaproszenie do Państwa nie trafiło) to bardzo prosimy o taką wiadomość - będzie to dla nas cenna informacja, w celach statystycznych i do wykorzystania na przyszły rok.

W tym momencie zostaje nam życzyć Państwu dużo zdrowia, namawiać do pozostania w domu oraz liczyć na szybkie pokonanie wirusa. Obyśmy jak najszybciej mogli wrócić do normalności!

Źródło:
mat.pras. AMP Kamienna

Komentarze

 • Brak komentarzy...

  Dodaj komentarz


  Konkurs Fotograficzny "Górski Kalendarz"

  male dolomity

  Popularne

  Blogi

  FundacjaTOPR 271x62_v1

  TOPR SystemMonitoringuPogody_271x62

  Zagrożenie Lawinowe w Tatrach

  Statystyki

  • Artykułów: 10033
  • Odsłon artykułów: 27701110
  
  ';