Bieszczadzkie muzeum przyrodnicze znów otwarte

Kategoria: Ze szlaku / Polska

Muzeum Przyrodnicze Bieszczadzkiego Parku Narodowego przy ul. Bełskiej 7 w Ustrzykach Dolnych będzie ponownie otwarte dla zwiedzających od wtorku (12.05.2020 r.) - poinformowali pracownicy Bieszczadzkiego Parku Narodowego.

Poniżej prezentujemy najważniejsze zasady zwiedzania muzeum, które powstały w celu zapewnienia bezpieczeństwa naszym zwiedzającym i pracownikom:

1205bieszcz

- Ograniczenie maksymalnej ilości osób zwiedzających mogących równocześnie przebywać przy okienku kasy i na ekspozycjach, przy założeniu 15 m2 powierzchni na jedną osobę (przy okienku kasy maksymalnie 3 osoby, na sali wystaw czasowej - 11 osób, na I piętrze - 25 osób, na II piętrze - 28 osób.

- Zwiedzający mają obowiązek stosowania osłony ust i nosa oraz dezynfekcji rąk za pomocą środka znajdującego się w strefie wejścia.

- Prosimy o zachowanie wymaganej odległości min dwóch metrów od innych osób.

- Czasowo wyłącza się z użytkowania szatnię.

Muzeum można zwiedzać tylko indywidualnie, natomiast zwiedzanie grupowe i usługi przewodnickie zostają zawieszone do odwołania. Zawieszone pozostają również zamawiane zajęcia edukacyjne. Z czasem, w miarę poprawy sytuacji epidemiologicznej, planowane jest uruchomienie zajęć na wolnym powietrzu w grupach do 20 osób. Jednocześnie w klubokawiarni będzie sprzedawana kawa i herbata (tylko na wynos). Więcej informacji o Muzeum można uzyskać w zakładce Muzeum Przyrodnicze i Ośrodek Edukacji Ekologicznej BdPN w Ustrzykach Dolnych.
W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny: 13 461 1091 lub na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

źródło: Bieszczadzki Park Narodowy

Komentarze

 • Brak komentarzy...

  Dodaj komentarz


  Konkurs Fotograficzny "Górski Kalendarz"

  male dolomity

  Popularne

  Blogi

  FundacjaTOPR 271x62_v1

  TOPR SystemMonitoringuPogody_271x62

  Zagrożenie Lawinowe w Tatrach

  Statystyki

  • Artykułów: 10253
  • Odsłon artykułów: 29141441
  
  ';