Garmin Venu, Vivoactive 4 i Vivomove 3

Kategoria: Ze szlaku / Świat

Garmin zaprezentował najnowszą kolekcję zegarków lifestylowych - Venu, vivoactive 4 i vivomove 3. Wszystkie smartwatche mają rozbudowane funkcje monitorowania zdrowia i zostały wykonane z najwyższą dbałością o detale i wykończenie.

Venu – smartwatch GPS z wyświetlaczem AMOLED

Smartwatch z zaawansowanymi funkcjami monitorującymi stan zdrowia, animowanymi wskazówkami treningowymi i baterią, która pozwala na 6 dni pracy

Garmin zaprezentował VenuTM – nowy smatwatch GPS z kolorowym wyświetlaczem AMOLED oraz najszerszą gamą funkcji monitorujących organizm przez całą dobę. Dzięki baterii, która pracuje do 6 dni w trybie zegarka oraz szybkiemu ładowaniu, możesz mieć pewność, że nie przegapisz żadnej istotnej informacji związanej ze stanem zdrowia i kondycją. Venu to jeden z wielu nowych smartwatchy, które miały premierę podczas tegorocznych targów IFA w Berlinie.

„Z duma prezentujemy pierwszy smartwatch Garmin z wyświetlaczem AMOLED. Venu to nowa jakość animowanych treningów i żywe kolory personalizowanych tarcz zegarka. Wszystko w parze ze standardami Garmin, który nie uznaje kompromisów w zakresie żywotności baterii.” mówi Dan Bartel, wiceprezes Garmin ds. sprzedaży.

1109garmin

Zdrowie i samopoczucie

Venu oferuje najszerszą na rynku gamę funkcji monitorujących zdrowie przez całą dobę. To między innymi zaawansowany pomiar snu oparty na wskazaniach pulsoksymetru1, monitoring oddychania, alerty dotyczące nieprawidłowości pracy serca, kalendarz cyklu menstruacyjnego, pomiar poziomu stresu oraz nawodnienia organizmu. Na podstawie wyników, zegarek dostarcza wskazówek takich jak przypomnienia o zalecanym odpoczynku czy ćwiczenia oddechowe. Innowacyjna funkcja Body BatteryTM mierzy poziom energii organizmu przez całą dobę, na podstawie której można znaleźć optymalny czas na zaplanowanie treningu, odpoczynku lub drzemki.

Animowane personalizowane treningi

Dzięki wykorzystaniu jasnego i wyraźnego wyświetlacza AMOLED, zegarek pozwala na wyświetlanie animowanych wskazówek podczas treningów siłowych, jogi, kardio i pilatesu. Dzięki nim możesz ćwiczyć w dowolnym miejscu i czasie, wyświetlając wybrany trening wprost na swoim nadgarstku. Bogaty zestaw opcji treningowych Venu obejmuje wstępnie załadowane treningi na zegarku, zaplanowane treningi dostępne do pobrania z Garmin ConnectTM oraz możliwość stworzenia personalizowanych profili treningowych. Dodatkowe darmowe plany treningowe Garmin Coach pomogą przygotować się do biegu na 5 km, 10 km lub półmaratonu i są dostosowane do kondycji i stanu wytrenowania użytkownika. Cele treningowe i funkcja virtual partner pomagają zmotytwować się podczas wymagających przygotowań do startu.

Kondycja

Z GPS, nadgarstkowym pomiarem tętna2 ElevateTM i ponad 20 wbudowanymi aplikacjami sportowymi, w tym pilates, joga, bieganie, pływanie na basenie, golf i wiele innych, Venu jest gotowy, by nadążyć za zróżnicowanym i aktywnym stylem życia. Chcesz się zrelaksować albo pobudzić umysł? Venu oferuje nowe ćwiczenia oddechowe, które pomogą się skoncentrować i rozluźnić.

Zaawansowany monitoring snu, oddechu i pulsoksymetr

Kiedy przychodzi pora na odpoczynek, zaawansowany monitoring snu monitoruje jego fazy: lekkiego, głębokiego i REM. Nowa funkcja pomiaru oddechu mierzy liczbę oddechów na minutę, a Pulse Ox mierzy poziom saturacji. Zsumowane dane pomiarowe szacują jakość snu i regeneracji. Po przebudzeniu, użytkownicy mogą przejrzeć swoje statystyki w Garmin Connect i sprawdzić, czy poziom regeneracji jest wystarczający, aby czuć się wypoczętym i naładowanym energią następnego dnia.

Funkcje smart

Venu ma pełen pakiet funkcji smart przydatnych w każdej sytuacji:

• Powiadomienia3 o połączeniach przychodzących, wiadomościach tekstowych, aktualizacjach z mediów społecznościowych, przypomnieniach z kalendarza i innych aplikacji. Użytkownicy systemu Android mogą odpowiadać na wiadomości tekstowe bezpośrednio z zegarka.

• Muzyka: Pobierz utwory lub listy odtwarzania4 na zegarek, w tym utwory z serwisów streamingowych, takich jak Spotify, Amazon Music i Deezer i korzystaj z muzyki za pomocą bezprzewodowych słuchawek.
• Garmin PayTM: dzięki płatnościom zbliżeniowym5 można wyjść na trening zostawiając gotówkę i karty w domu. Usługa Garmin Pay dostępna jest w większości organizacji płatniczych na całym świecie. Wystarczy nacisnąć przycisk i zbliżyć zegarek do terminala.
• Venu jest kompatybilne z większością smartfonów dostępnych na rynku (działających na systemach operacyjnych AndroidTM i Apple®).
Dodatkowe informacje

• Venu ma 1.2” wyświetlacz i dostępny jest w czterech wersjach kolorystycznych: czarnej ze złotymi detalami, jasnobeżowej z detalami w kolorze różowego złota, granatowej ze srebrnymi detalami oraz czarnej z szarymi detalami
• Bateria wystarcza na do 6 dni pracy w trybie smartwatch lub do 6 godzin przy jednoczesnym używaniu GPS i muzyki.

 

Seria vívomove® z nowymi funkcjami monitorowania zdrowia i płatnościami zbliżeniowymi Garmin Pay

Stylowe hybrydowe smartwatche w 16 wersjach wykończenia, z dotykowym ekranem i ukrytym wyświetlaczem dual AMOLED w wybranych modelach.

Garmin zaprezentował nową generację linii hybrydowych zegarków vívomove®. Zaprojektowana najwyższą troską o design, nowa kolekcja zegarków- vívomove 3/3S, vívomove Style i vívomove Luxe – to połączenie klasycznej formy analogowego z zegarka ze wskazówkami i eleganckimi detalami z ukrytym wyświetlaczem, który daje dostęp do funkcji smart. Jeden ruch ręką wystarczy, by wskazówki przesunęły się, a na tarczy pojawiły dane dotyczące kondycji, zdrowia, powiadomienia z telefonu czy kalendarza. Seria vívomove to jedna z trzech linii smartwatchy Garmin, które zaprezentowane zostały podczas tegorocznych targów IFA w Berlinie.

“Zegarki vívomove zostały zaprojektowane z myślą o tych, którzy chcą korzystać z nowoczesnych pomiarów fizjologicznych w zegarku bez rezygnowania z eleganckiego stylu, który pasuje do biura i wieczorowych kreacji. Szeroki wybór pasków i wersji wykończenia sprawia, że smartwatche z serii vivomove mogą być stylowym dodatkiem, który pozwala na bieżąco sprawdzać powiadomienia z telefonu, poziom stresu, energii i wiele innych parametrów.” mówi Susan Lyman, wiceprezes Garmin do spraw marketingu.

Oparta na modelu vívomove HR seria zegarków została wzbogacona o możliwość łączności z GPS za pośrednictwem smartfona, funkcję Garmin PayTM (w wybranych modelach) oraz funkcje wellness takie jak pomiar saturacji1 i Body BatteryTM. Vívomove ma czas pracy na baterii do 5 dni w trybie smartwatch, a przełączenie go na tryb zegarka wydłuży pracę na jednym ładowaniu o dodatkowy tydzień.

Stylowy design

Zegarek premium vívomove Luxe ma kopertę ze stali nierdzewnej o średnicy 42 mm i pasek z włoskiej skóry lub bransoletę Milanese. Na tarczy znajduje się ukryty kolorowy ekran dotykowy AMOLED, a interaktywne wskazówki, reagują na zawartość wyświetlaną przez smartwatcha. Szafirowa soczewka i eleganckie detale sprawiają, że vívomove Luxe to kwintesencja stylu i wyrafinowania.

W vívomove Style z tkanymi i silikonowymi paskami, zastosowano posiada aluminiową kopertę o średnicy 42 mm i dostępną w różnych kolorach wykończenia. Ten model ma wytrzymałą soczewkę Corning® Gorilla® Glass i takie same interaktywne podwójne wyświetlacze AMOLED, jak vívomove Luxe.

Dostępny w dwóch wersjach (44mm i 39mm) vívomove 3/3S to idealny dodatek na co dzień z ramką ze stali nierdzewnej, wieloma kolorowymi paskami do wyboru i ukrytym ekranem dotykowym.

Podstawowe funkcje:

• Powiadomienia2 o połączeniach przychodzących, wiadomościach tekstowych, aktualizacjach z mediów społecznościowych, przypomnieniach z kalendarza i innych aplikacji.
• Zaawansowane monitorowanie stanu zdrowia4: kompleksowy pakiet funkcji obejmuje zaawansowany pomiar snu oparty o dane z pulsoksymetru, pomiar pozniomu rezerw energii organizmu Body BatteryTM, aletry o nieprawidłowościach w rytmie serca, śledzenie cyklu menstruacyjnego, pomiar poziomu stresu, nową funkcję do kontrolowania poziomu nawodnienia i wiele więcej.
• Zegarek uzupełnia pomiar GPS danymi ze smartfona aby zwiększyć dokładność pomiaru podczas ćwiczeń na zewnątrz2.
• Garmin Pay: płatności zbliżeniowe3 pozwalają wyjść i zostawić karty oraz gotówkę w domu (tylko w wersjach Style i Luxe).

• Funkcje fitness: mierzą pokonane kroki, piętra i minuty intensywnej aktywności, a także oferują pomiary ćwiczeń takich jak chodzenie, bieganie, cardio, joga, trening siłowy i inne.
• Kompatybilne z większością smartfonów dostępnych na rynku (działąjących na systemach AndroidTM i Apple®).

Garmin vívoactive® 4 i 4S – smartwatche GPS z funkcjami monitorowania zdrowia i animowanymi wskazówkami treningowymi.

Ponad tydzień czasu pracy baterii i pakiet zaawansowanych funkcji w smartwatchu, który wie jak nadążyć za Twoim stylem życia.

Garmin zaprezentował smartwatche GPS vívoactive 4 i 4S z najszerszą gamą funkcji całodobowego monitorowania stanu zdrowia i kondycji. Popularna linia zegarków została wzbogacona o pełen pakiet innowacji takich jak m.in. pomiar faz snu z wykorzystaniem pulsoksymetru, monitorowanie energii organizmu Body BatteryTM oraz oddechu, alarmy dotyczące nieprawidłowości w rytmie serca, śledzenie cyklu menstruacyjnego, pomiar poziomu stresu, monitorowanie poziomu nawodnienia. Zegarki dostępne są w dwóch rozmiarach (40 mm i 45 mm) i wielu kolorach wykończenia. Z ekranem włączonym przez cały czas żywotność baterii wynosi do 8 dni w trybie zegarka. Seria vívoactive 4 została stworzona z myślą o tych, którzy żyją w ciągłym ruchu. Jest to jedna z kolekcji smartwatchy Garmin, które miały premierę podczas tegorocznych targów IFA w Berlinie.

“Wierzymy, że formę powinno się mierzyć czymś więcej, niż tylko kilometrami pokonanymi na treningu. Nowa seria vívoactive 4 to zegarki stworzone dla osób, które mają holistyczne podejście do dbania o swoją kondycję. Z aplikacjami zegarka łatwiej jest kontrolować czy pijemy wystarczająco dużo wody, a funkcja Body Battery pomoże ocenić, czy ćwiczenia tuż po lunchu to na pewno dobry pomysł. Kiedy przychodzi pora na trening, vívoactive 4 oferuje szeroką gamę aktywności – od wgranych treningów siłowych, aż po ćwiczenia z pilatesu.” mówi Dan Bartel, wiceprezes Garmin ds. sprzedaży.

Tym, którzy chcą zmienić swoją rutynę treningową, vívoactive 4 oferują dostęp do ponad 40 treningów siłowych, cardio, jogi i pilatesu. Animowane wskazówki są wyświetlane bezpośrednio na ekranie zegarka, są łatwe do powtórzenia, zwracają uwagę na właściwą postawę i technikę. Bogaty zestaw funkcji treningowych obejmuje wstępnie załadowane treningi na zegarku, zaplanowane treningi dostępne do pobrania z Garmin ConnectTM oraz możliwość stworzenia personalizowanych profili treningowych. Dodatkowe darmowe plany treningowe Garmin Coach pomogą przygotować się do biegu na 5 km, 10 km lub półmaratonu i są dostosowane do kondycji i stanu wytrenowania użytkownika. Cele treningowe i funkcja virtual partner pomagają utrzymać motywację podczas wymagających treningów.

Ponieważ z muzyką wszystko staje się lepsze, zegarki vívoactive 4 pozwalają użytkownikom zapisywać swoje ulubione utwory i listy odtwarzania2 - także z zewnętrznych serwisów streamingowych, takich jak Spotify, Amazon Music i Deezer. Funkcje bezpieczeństwa i śledzenia w vívoactive 4 zapewniają spokój ducha i uwzględniają wykrywanie zdarzeń (podczas wybranych treningów)3, a w razie wypadku automatyczne wysyłanie wiadomości z lokalizacją do bliskiej osoby.

Innowacyjna funkcja Body Battery pozwala użytkownikom sprawdzić poziom rezerw energii organizmu w dowolnym momencie, co może być przydatne podczas planowania treningów, odpoczynku i odpowiedniej pory na sen. Wykorzystując kombinację danych obejmujących pomiar stresu, zmienności tętna (HRV), snu i aktywności, Body Battery wskazuje wyniki w skali 1-100. Wysokie wartości wskaźnika oznaczają dobrą porę na trening, natomiast niższe - czas na odpoczynek.
Kiedy przychodzi czas na odpoczynek, zaawansowany monitoring snu monitoruje fazy snu: lekki, głęboki i REM. Nowa funkcja pomiaru oddechu mierzy liczbę oddechów na minutę, a Pulse Ox mierzy poziom saturacji. Zsumowane dane pomiarowe szacują jakość snu i regeneracji. Po przebudzeniu, użytkownicy mogą przejrzeć swoje statystyki w Garmin Connect i sprawdzić, czy ich poziom regeneracji jest wystarczający, aby czuć się wypoczętym i naładowanym energią następnego dnia.

Z GPS, nadgarstkowym pomiarem tętna5 ElevateTM i ponad 20 wbudowanymi aplikacjami sportowymi, takimi jak pilates, joga, bieganie, pływanie na basenie i golf, zegarki vívoactive 4 są gotowe, by nadążyć za zróżnicowanym i aktywnym stylem życia. Pora złapać chwilę oddechu? vívoactive 4 oferuje nowe ćwiczenia oddechowe, które pomogą się skoncentrować i rozluźnić.

Powiadomienia3 o połączeniach, wiadomościach aktualizacjach z mediów społecznościowych, przypomnieniach kalendarza i innych aplikacji to jedna z podstawowych funkcji smart. Seria vívoactive 4 pozwala również korzystać z płatności zbliżeniowych Garmin Pay™4. Wystarczy dotknąć ekranu i zbliżyć zegarek do terminala. Personalizacja ustawień jest łatwa dzięki tysiącom gotowych do użycia darmowych tarcz, aplikacji i widżetów dostępnych w sklepie Connect IQTM. Użytkownicy mogą także wgrać własne zdjęcia na ekran zegarka za pomocą Garmin Face ItTM.
vívoactive 4 (45mm) ma żywotność baterii do 8 dni w trybie smartwatch i do 6 godzin w trybie GPS z muzyką. Vívoactive 4S (40mm) ma żywotność baterii do 7 dni w trybie smartwatch i do 5 godzin w trybie GPS z muzyką.

vívoactive 4 najnowsza propozycja marki Garmin skierowana do rozwijającego się rynku fitness. Marka skupia się na rozwijaniu nowoczesnych technologii i innowacji, nieustannie poprawiając jakość urządzeń towarzyszących osobom prowadzącym aktywny styl życia. Niezależnie czy biegasz, jeździsz na rowerze, pływasz, czy uprawiasz wiele dyscyplin jednocześnie, produkty marki Garmin zostały stworzone po to, by pomóc Ci osiągnąć wyznaczony cel.

Źródło:
mat. pras. Snow PR

Komentarze

 • Brak komentarzy...

  Dodaj komentarz


  Konkurs Fotograficzny "Górski Kalendarz"

  male dolomity

  Popularne

  Blogi

  FundacjaTOPR 271x62_v1

  TOPR SystemMonitoringuPogody_271x62

  Zagrożenie Lawinowe w Tatrach

  Statystyki

  • Artykułów: 10145
  • Odsłon artykułów: 28517429
  
  ';