Współpraca

Współpraca

Jesteśmy najpopularniejszym i najprężniej rozwijającym się portalem o tematyce górskiej w Polsce. Portal łączy miłośników i pasjonatów górskich takich jak turyści, alpiniści, wspinacze sportowi, biegacze górscy, narciarze, czy rowerzyści. Od wielu lat obserwujemy stały wzrost oglądalności i zainteresowania witryną. Portal tworzą ludzie z pasją dla ludzi z pasją, a każdy z Was może być częścią naszej społeczności i nie wiąże się to z rolą tylko i wyłącznie czytelniczą. Możecie bowiem dla nas pisać, nadsyłać informacje prasowe, publikować zdjęcia na profilu społecznościowym Portalu, dzielić się swoimi górskimi przygodami z innymi. By jednak temat nieco przybliżyć, wyszczególnimy Wam aspekty takiej współpracy.

Informacja prasowa/wydarzenie z ostatniej chwili

Portal Górski jest między innymi witryną o charakterze informacyjnym. Jeśli natraficie na materiał, którym warto podzielić się z innymi czytelnikami, możecie sporządzić informację prasową i nadesłać ją na mail redakcyjny. W takiej treści należy zawsze zawrzeć informacje na pytania: Co? Kto? Gdzie? Kiedy? Warto także załączyć zdjęcie (koniecznie z podaniem jego autora, bądź źródła). Takie materiały nadsyłajcie do nas na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Artykuł

Może zdarzyło Wam się kiedyś napisać ciekawe opowiadanie, artykuł czy felieton. Może przeprowadziliście wywiad, bądź sporządziliście relacje z jakiegoś ciekawego wydarzenia. Chętnie opublikujemy takie materiały na łamach Portalu. Tu również do sporządzonej treści warto załączyć materiały graficzne oczywiście z uwzględnieniem praw autorskich. Takie materiały należy nadsyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Patronat medialny

Planujesz wyprawę? Organizujesz wydarzenie sportowe, bądź kulturalne? Skorzystaj z możliwości objęcia swoich działań patronatem medialnym Portalu Górskiego. Wśród wypraw, które dotychczas korzystały z naszego wsparcia medialnego można dla przykładu wyróżnić:

- Polska zimowa wyprawa na Broad Peak (2013),

- Alpejska Trylogia Łukasza Dudka (2013/2014),

- Zimowa wyprawa na Nanga Parbat (2014 i 2015),

- Wielki Szlak Himalajski (2015/2016),

- Letnia (2016) i zimowa (2017/2018) wyprawa na K2,

- Letnia wyprawa na Gasherbrum I&II Traverse (2016),

- Greenland Expedition- Marcin Tomaszewski (2017)

Powyższe przykłady nie wykluczają naszego wsparcia dla zdecydowanie „spokojniejszych” działań o charakterze turystycznym, jak na przykład wędrówka na szczyty Korony Gór Polski. W celu uzyskania naszego patronatu skontaktuj się z nami pisząc na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Blogi Portalu Górskiego

Jednym z najciekawszych i najlepiej rozwijających się działów Portalu Górskiego, jest strefa blogerów. Każdy, kto chciałby się regularnie dzielić swoimi przemyśleniami, dokonaniami, przeżyciami z innymi czytelnikami Portalu, ma możliwość prowadzenia własnego bloga. To otwarta strefa, w której z każdym miesiącem rośnie liczba nowych blogerów. Posiadanie bloga na Portalu Górskim, to również prosty sposób na bezpłatne i skuteczne dotarcie do potencjalnych sponsorów Waszych dzialań. By dołączyć do grona blogerów naszej witryny napisz na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Galeria Portalu Górskiego

To największa w Polsce i jedna z największych na świecie galerii zdjęć górskich, wspinaczkowych i podróżniczych. Ponad 30 tysięcy zdjęć i kilka milionów odsłon jest tego najlepszym świadectwem. Każdy z Was może stworzyć na Portalu swoją własną autorską galerię, dołączając do takich legend jak na przykład Krzysztof Wielicki czy Andrzej Marcisz. Jeśli uchwyciłeś w obiektywie piękno, którym chciałbyś podzielić się z innymi miłośnikami górskiej przyrody, napisz do nas na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Komentarze

 • Brak komentarzy...

  Dodaj komentarz


  Konkurs Fotograficzny "Górski Kalendarz"

  male dolomity

  Blogi

  FundacjaTOPR 271x62_v1

  TOPR SystemMonitoringuPogody_271x62

  Zagrożenie Lawinowe w Tatrach

  Statystyki

  • Artykułów: 10297
  • Odsłon artykułów: 29368402
  
  ';