Forum Portalu Górskiego :  Forum Portalu Górskiego - portalgorski.pl
Forum Portalu Górskiego - forum moderowane 
messageRe: Rez. Zielona Góra i Rez. Góry Sokole - pytanie
Tasior ()
31 mar 2007 - 10:03:42
avatar
Dużo ludzi się tam nie wspina, ale to w ogóle w okolicach Olsztyna za dużo wspinaczy nie ma. Czy jest dozwolone - nie wiem, ale my się tam wspinaliśmy smiling smiley

Zielona Góra - drogi powyżej 6 (niewiele łatwiejszych), bardzo dużo dróg obitych, z tego co pamiętam to obicie wygląda na nowe smiling smiley

Sokole Góry - w sumie to byłem tylko na Bońku, tam drogi są zróżnicowane, nie pamiętam dokładnie, ale wydaje mi się, że trudniejsze były niedawno obijane. I jest jeszcze coś takiego jak jaskinia Komarowa - tak są jakieś nieliczne trudniejsze drogi

reszty Sokolich Gór nie eksplorowałem wspinając, ale jest tam bardzo dużo zachaszczonych skał - jakby się komuś chciało, to myślę, że trochę dróg można by tam poprowadzić. W ogóle w Sokolich to można spotkać wielu krecików - cały speleoklub cz-wa tam się zjeżdża winking smiley


Pozdrawiam

______________________________________________

Pamir Zerawszan Expedition 2010;
Prywatny blog


Temat Odsłon Napisane przez Wysłane
messageRez. Zielona Góra i Rez. Góry Sokole - pytanie 3139 Wojtek Karnas 2007-03-30 17:05
messageRe: Rez. Zielona Góra i Rez. Góry Sokole - pytanie 1881 Tasior 2007-03-31 10:03


Forum Portalu Górskiego - portalgorski.pl - Statystyka forum

Globalna
Wątki: 1,752, Posty: 9,351, Użytkownicy: 7,311.
Ostatnio zarejestrowany: Natalia Walasiak.

To forum
Wątki: 1,317, Posty: 8,407.

Uwaga: publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników strony. Portal Górski www.portalgorski.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.