Forum Portalu Górskiego :  Forum Portalu Górskiego - portalgorski.pl
Forum Portalu Górskiego - forum moderowane 
messageRe: Dramat zamieniony w farsę
janekk ()
16 lut 2008 - 11:46:01
avatar
Wnosisz nowe elementy. No i od razu przypomniała mi się taka stareńka (ale nie aż tak jak ja) anegdota z cyklu o "Krwawym Billu" -
Krwawy Bill podjechał pod saloon, przywiązał konia do tej belki i poszedł się napić. Właśnie kończył drugą szklaneczkę łyskacza gdy podbiegł jakiś młody cowboy i powiedział - "Krwawy Billu, ktoś ukradł twojego konia. Krwawy Bill z należytą flegmą dopił łyskacza, zamówił trzeciego, a potem odwrócił się ruchem wystudiowanym z co najmniej 686 westernów, wyjął pistolety z olster (ruchem wystudiowanym z 1526 westernów) i rzekł - Liczę do pięciu - jeśli w tym czasie mój koń się nie znajdzie to zrobię to co zrobił mój ojciec, jeszcze bardziej krwawy Bill w podobnej sytuacji. Razz - zabrzmiało w saloonie jak dzwon, potem dwa i zapachniało już krwią, po trzy jednak wbiegł ponownie ów młody cowboy i zawołał - Nie strzelaj krwawy Billu, twój koń się znalazł, właśnie podrzuciłem mu owsa.
Krwawy Bill dopił trzecią szklaneczkę i wyszedł z saloonu. Właśnie odwiązywał konia gdy ten młody cowboy podszedł do niego i krygując się wielce zapytał - A co wtedy zrobił twój ojciec Billu. Krwawy Bill pochylił się i odpowiedział prawie szeptem - Głupia sprawa, zapierdalał do rancha 60 mil na piechotę.

PS.
Z Zakopanego doniesiono mi, że drogą z Krakowa kroczy dwóch piechurów. Wg niepotwierdzonych informacji są to panowie P.S i Sz.Z. Ponoć minęli już Pcim.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2008-02-16 11:59 przez janekk.


Temat Odsłon Napisane przez Wysłane
messageDramat zamieniony w farsę 3239 janekk 2008-02-15 10:40
messageRe: Dramat zamieniony w farsę 1863 tomtom 2008-02-16 11:13
messageRe: Dramat zamieniony w farsę 2044 janekk 2008-02-16 11:46


Forum Portalu Górskiego - portalgorski.pl - Statystyka forum

Globalna
Wątki: 1,752, Posty: 9,351, Użytkownicy: 7,311.
Ostatnio zarejestrowany: Natalia Walasiak.

To forum
Wątki: 1,317, Posty: 8,407.

Uwaga: publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników strony. Portal Górski www.portalgorski.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.