Czas niestety bardzo szybko goni i osiem tygodni mineło w mgnieniu oka. W tym czasie otrzymaliście do rozwiązania osiem zestawów konkursowych, które na pewno do łatwych nie należały. Jednak pomimo tego poziom konkursu i Wasze odpowiedzi bardzo nas zaskoczyły i szczerze gratulujemy tak ogromnej wiedzy!

A teraz konkrety, czyli wyniki i nagrody! Punktację z wszystkich zestawów oraz punktację końcową znadziecie tutaj.

I Miejsce - Anna Obrochta

Podstawowy kurs wspinaczki skalnej prowadzony przez instruktorów Szkoły Wspinania Vertical – Limits (www.vertical-limits.pl). Kurs zostanie zrealizowany w ramach jednego z turnusów organizowanych przez szkołę w 2012 roku.

II Miejsce - Katarzyna Dominiak

Pojedyncza lina dynamiczna marki Mammut.

III Miejsce - Miłosz Martynowicz

5 ekspresów firmy Black Diamond.

Tym samym chcieliśmy zaprosić wszystkich Uczestników oraz Lareatów konkursu z wiedzy o górach na spotkanie Portalu Górskiego www.jkw.pl, Fundacji Górskiej Echo oraz Szkoły Wspinania Vertical - Limits, które odbędzie się w dniach 2-3 czerwca 2012 w Rzędkowicach na Jurze Krakowsko Częstochowskiej. Zgodnie z programem spotkania - 3 czerwca o godzinie 9:00 planowane jest oficjalne wręczenie nagród Laureatom naszego konkursu.

Tak jak informowaliśmy wczesniej, wśród wszystkich uczestników konkursu, jury wylosowało dodatkową nagrodę niespodziankę, którą jest ramka fotograficzna Intenso (7", 800x600px). Nagroda ta trafia w ręce Marty Zagańczyk!

Gratulujemy!!!

Wszystkie konkursowe zestawy wraz z odpowiedziami znajdziecie tutaj.