Strefa Outdoor

Górskie marki łączą siły - Yeti staje się częścią Nordiska

Górskie marki łączą siły - Yeti staje się częścią Nordiska

Po 15 latach ścisłej współpracy marki Yeti i Nordisk łączą siły i stają się jedną. Nordisk to duńska marka, która słynie zarówno z ultralekkiego kompaktowego sprzętu trekkingowego, jak i zestawów glampingowych . Yeti z kolei specjalizuje się w produkcji puchowych, lekkich a przy okazji niezmiernie ciepłych kurtek i śpiworów .

Czytaj więcej...

Luksusowe biwakowanie z Nordiskiem

Luksusowe biwakowanie z Nordiskiem

To nowa forma wypoczynku dla aktywnych miłośników spędzania czasu wolnego na łonie przyrody, doskonała dla całych rodzin. Mowa o glampingu łączącym komfort hotelu, z biwakową wolnością. Z tego rodzaju wypoczynku można skorzystać m.in. w Małych Dolomitach na Jurze Krakowsko- Częstochowskiej. Przy okazji warto zwrócić uwagę na dostępne w Sklepie Górskim płachty turystyczne – jak podkreślają eksperci, doskonałe nie tylko podczas wypraw, ale i … w przydomowych ogródkach.

Czytaj więcej...

Karimaty, maty samopompujące

Karimaty, maty samopompujące

To jest oczywiste, że domowe, wygodne łóżko, czysta pościel i świeży zapach są najważniejsze. Ale coś za coś. Turysta górski, nocujący często w schronisku czy pod namiotem musi wielokrotnie zaakceptować fakt, że na komfortowe spanie próżno liczyć. Nie wszystko jednak stracone...

Czytaj więcej...

Glamping – biwakowanie w luksusie

Glamping – biwakowanie w luksusie

To nowa forma wypoczynku dla aktywnych miłośników spędzania czasu wolnego na łonie przyrody, doskonała dla całych rodzin. Mowa o glmapingu łączącym komfort hotelu, z biwakową wolnością. Z tego rodzaju wypoczynku można skorzystać m.in. w Małych Dolomitach na Jurze Krakowsko- Częstochowskiej. Przy okazji warto zwrócić uwagę na dostępne w Sklepie Górskim płachty turystyczne – jak podkreślają eksperci, doskonałe nie tylko podczas wypraw, ale i … w przydomowych ogródkach.

Czytaj więcej...

Kurtka na wiosenne górskie wędrowanie

Kurtka na wiosenne górskie wędrowanie

Obecnie na rynku spotkać można różne jej rodzaje. Fakt faktem, że porządna kurtka to jeden z podstawowych składników naszego górskiego ekwipunku, gwarantujący że wycieczka będzie udana i przyjemna. Z drugiej strona nie ma chyba takiego idealnego jednego modelu, który uwzględniałby wszelakie aktywności (np. wspinanie, górskie biegi, turystykę górską), a także różne parametry pogodowe.

Czytaj więcej...

Konkurs Fotograficzny "Górski Kalendarz"

male dolomity

Popularne

Blogi

FundacjaTOPR 271x62_v1

TOPR SystemMonitoringuPogody_271x62

Zagrożenie Lawinowe w Tatrach

Statystyki

  • Artykułów: 10213
  • Odsłon artykułów: 28964154

';