Muzyka

Zespół „Grzane Wino”

Zespół „Grzane Wino”

„Grzane Wino” to zespół muzyczny, który istnieje od kilku już lat. Na swoim koncie wielokrotnie odnosił sukcesy na różnego rodzaju konkursach i festiwalach. Jego utwory to połączenie muzyki turystycznej, folkowej i poezji śpiewanej.

Czytaj więcej...

PHOENIX - Cantafabule płyta z 1975 roku

Cantafabule

Czy jest na sali ktoś, kto chciałby posłuchać prawdziwie karpackiej muzyki, ale jednocześnie woli wczesne nagrania Pink Floyd od Trebuniów Tutków, przedkłada Deep Purple ponad Zakopower, a jazgoczącą gitarę elektryczną i zmasowany atak organów hammonda ponad piszczałki, złóbcoki i pasterskie dzwoneczki?
Zespół Phoenix powstał w Timişoarze, w samym sercu Transylwanii w nieszczególnie wesołych w Rumunii latach sześćdziesiątych pod nazwą The Saints. Początkowo była to zwyczajna kapela bigbitowa jakich wiele wówczas zakładali za żelazną kurtyną chłopacy marzący o zostaniu drugimi Beatlesami, Stonesami czy The Who.

Czytaj więcej...

Pawłowski i Gawlik powitają wiosnę w Wiśle

Pawłowski i Gawlik powitają wiosnę w Wiśle

Członkowie Bergnas Team, Grzegorz Gawlik i Ryszard Pawłowski, zapraszają na polsko-czeski festiwal podróżniczo-muzyczny Czekając Na Wiosnę do WISŁY. - O najgroźniejszych wulkanach PROJEKT 100 WULKANÓW opowiem w sobotę 16 marca od 16:15 w Bibliotece w Domu Zdrojowym pl. Hoffa 3 (Rynek) - zachęca Gawlik.

Czytaj więcej...

Mountain — Climbing! Płyta z 1970r

płyta

Słowo "mountain" w najróżniejszych konfiguracjach pojawia się w nazwie dziesiątek zespołów muzycznych z całego świata.

Czytaj więcej...

Wojtek Waglewski i Voo Voo w Dworcu w Zakopanem (Piątek 24.08)

Wojtek Waglewski i Voo Voo w Dworcu w Zakopanem (Piątek 24.08)

W piątek w Dworcu zagra Voo Voo. Zachęcamy do udziału w tym wyjątkowym koncercie, który odbędzie się w równie wyjątkowym miejscu.

Czytaj więcej...

Konkurs Fotograficzny "Górski Kalendarz"

male dolomity

Popularne

Blogi

FundacjaTOPR 271x62_v1

TOPR SystemMonitoringuPogody_271x62

Zagrożenie Lawinowe w Tatrach

Statystyki

  • Artykułów: 10218
  • Odsłon artykułów: 28992535

';