Z przyjemnością informujemy o planach czwórki naszych rodaków w składzie  Paweł Kudła, Agnieszka Kruk, Tomasz Brodziak oraz Dziku (Jarosław Jóźwicki) którzy w na przełomie lipca i sierpnia 2013 planują zdobycie Szczytu Awicenny (7134m n.p.m.) w Kirgistanie.  
„Pamir 2013 Samo się nie wejdzie…”, fot. Jarosław Jóźwicki
Weszliśmy już na Mont Blanc  zimą, Matterhorn, Kazbek  mamy na swoim koncie po kilkanaście 3- i 4-tysięczników alpejskich,  szczyty Półwyspu Bałkańskiego i Skandynawskiego,  a  Dzik nawet prawie całą już Koronę Europy..

Paweł Kudła, Agnieszka Kruk, Tomasz Brodziak oraz Dziku (Jarosław Jóźwicki) – ekipa, „która z  niejednego szczytu rosę  piła” :) przedstawiają  projekt:
„Pamir 2013 Samo się nie wejdzie…”


Naszym celem jest zdobycie Szczytu Awicenny (7134m n.p.m.) w Kirgistanie. Dawny Pik Lenina jest uważany za najłatwiejszy  7-tysięcznik, ale każdy kto próbował już  wspinaczki po górach wysokich wie, że nigdy nie  jest łatwo.  Będzie ciężko, zimno, wietrznie,  ale my właśnie po to tam jedziemy- po  ból i ekstremę:)
„Pamir 2013 Samo się nie wejdzie…”, fot. Jarosław Jóźwicki
Plan:  lipiec-sierpień 2013. Wyjeżdzamy, wchodzimy, zakładamy obóz I, schodzimy, wchodzimy, zakładamy obóz II, schodzimy, wchodzimy  itd., SZCZYT i wracamy upojeni sukcesem..

Aktualnie: marzymy o Górze, planujemy co i jak zorganizować i szukamy, oczywiście,  Sponsorów. Więcej o naszym pomyśle przeczytacie na stronie www.pamir2013.pl
A wspiera nas medialnie -  oczywiście  portalgorski.pl!„Pamir 2013 Samo się nie wejdzie…”, fot. Jarosław Jóźwicki

Życzymy powodzenia!