Tym razem po raz kolejny, pragniemy przedstawić Wam firmę Nordisk, której to produkty również znaleźć można w naszych sklepach. Obok pozostałych wyrobów, całej historii i filozofii tej marki, o której ostatnio pisaliśmy, dzisiaj chcielibyśmy szczególną uwagę zwrócić na produkowane tam plecaki – zarówno te miejskie jak i przeznaczone do górskiej aktywności (mniejsze oraz większe).

Prócz ciekawych rozwiązań technicznych i innowacji, produkty firmy Nordisk są niezwykle praktycznie i zarazem bardzo estetyczne. Mają prezentować się w terenie barwnie, wesoło, przywoływać pozytywne odczucia i być jednocześnie poręczne i wygodne.

To głównie, te założenia właśnie, stały się powodem powstania patentu nazwanego Colour of Adventure – chodzi o wprowadzenie jak największej ilości ulubionych kolorów do naszego aktywnego, outdoorowego życia. Rozwiązanie to pozwala na dowolną zmianę designu konkretnych plecaków.

2106nordisk

Ponadto modele plecaków zaprojektowanych stricte do miasta są niezwykle designerskie. Mają swój określony styl, a po paru modyfikacjach zaskakują wręcz pomysłowością i prostotą zarazem swoich rozwiązań.

A i co istotne:

Kształt i rozmiary niektórych modeli tych miejskich plecaków, idealnie pasuje do schowka na bagaż podręczny w samolocie - a zapewne dla wielu z Was to bardzo istotna i cenna informacja.

Zatem wygląd, pakowność i ergonomia plecaków firmy Nordisk dostępnych w naszych sklepach to ich naczelna zaleta.

Przegląd modeli plecaków firmy Nordisk na stronie:

https://nordisk.eu/gear/bags--packs/g/142?fbclid=IwAR3HIdyesmYljvoZoHzPxLlq9hPrY2j8j8Vcq1zi1x6kTbLHw9HQ_qlYpZ8
Bartek MichalakŹródła:
http://www.portalgorski.pl/,
http://sklep.portalgorski.pl/,
Internet (ogólnie).

Sklep Górski