Firma WildClimb to renomowany producent butów wspinaczkowych na przeróżne okazje i warunki.

Dzięki doświadczeniu, zaangażowaniu i pasji ludzi tam pracujących (głównie designerów), otrzymujemy sprawdzony, przetestowany i najwłaściwszy z właściwych produkt. Zastosowanie odpowiednich materiałów powoduje, iż buty te są niezwykle trwałe, elastyczne, zapewniają dosyć dużą odporność na ścieralność i gwarantują wręcz bardzo dobrą przyczepność.

Wiele osób uprawiających wspinaczkę (w różnym terenie oraz we wszelakiej formie) używając butów tej firmy dzieli się publicznie swoimi spostrzeżeniami, uwagami i doświadczeniami jakie wynikają ze stosowania tych właśnie produktów. Pomaga to opracowywać coraz to nowe patenty i stale udoskonalać swoje wyroby.

Miło nam poinformować, że Włoszka z Teamu WildClimb Laura Rogora awansowała na Olimpiadę w Tokio 2020. Buty wspinaczkowe więc dostępne w naszym sklepie pojawią się w absolutnie elitarnym gronie światowych wspinaczy.

Laura Rogora to niezwykle młoda i utalentowana „chluba włoskiego wspinania sportowego” (ma jedynie 19 lat). Napisałem „chluba włoskiego wspinania”, ale lepiej i wiarygodniej powiedzieć byłoby o niej jako o „chlubie wspinania światowego”. Jej drogi (9a, czy te o skalach trudności 8) najlepiej świadczą o poziomie tej młodej zawodniczki. Jest wielokrotną mistrzynią juniorów Europy oraz zdobywczynią wielu innych nagród, trofeów i tytułów. Aktualnie będzie rywalizowała na Igrzyskach w Tokio. Wszystko oczywiście w butach wspinaczkowych marki WildClimb.
 
Nasz górski sklep posiada szeroką gamę butów wspinaczkowych tej firmy. Zapraszamy.

Buty wild climb

Bartek Michalak

Źródła:
http://www.portalgorski.pl/,
http://sklep.portalgorski.pl/,