WildClimb

Kategoria: Strefa Outdoor / Producenci

Firma WildClimb to renomowany producent butów wspinaczkowych na przeróżne okazje i warunki. Dzięki doświadczeniu, zaangażowaniu i pasji ludzi tam pracujących (głównie designerów), otrzymujemy sprawdzony, przetestowany i najwłaściwszy z właściwych produkt. Zastosowanie odpowiednich materiałów powoduje, iż buty te są niezwykle trwałe, elastyczne, zapewniają dosyć dużą odporność na ścieralność i gwarantują wręcz bardzo dobrą przyczepność.

Wiele osób uprawiających wspinaczkę (w różnym terenie oraz we wszelakiej formie) używając butów tej firmy dzieli się publicznie swoimi spostrzeżeniami, uwagami i doświadczeniami jakie wynikają ze stosowania tych właśnie produktów. Pomaga to opracowywać coraz to nowe patenty i stale udoskonalać swoje wyroby.

2101wild

Miło nam poinformować, że Włoszka z Teamu WildClimb Laura Rogora awansowała na Olimpiadę w Tokio 2020. Buty wspinaczkowe więc dostępne w naszym sklepie pojawią się w absolutnie elitarnym gronie światowych wspinaczy.

Laura Rogora to niezwykle młoda i utalentowana „chluba włoskiego wspinania sportowego” (ma jedynie 19 lat). Napisałem „chluba włoskiego wspinania”, ale lepiej i wiarygodniej powiedzieć byłoby o niej jako o „chlubie wspinania światowego”. Jej drogi (9a, czy te o skalach trudności 8) najlepiej świadczą o poziomie tej młodej zawodniczki. Jest wielokrotną mistrzynią juniorów Europy oraz zdobywczynią wielu innych nagród, trofeów i tytułów. Aktualnie będzie rywalizowała na Igrzyskach w Tokio. Wszystko oczywiście w butach wspinaczkowych marki WildClimb.
 
Nasz górski sklep posiada szeroką gamę butów wspinaczkowych tej firmy. Zapraszamy.

 

Buty wild climb

Bartek Michalak

Źródła:
http://www.portalgorski.pl/,
http://sklep.portalgorski.pl/,
Internet (ogólnie).

Sklep Górski

Komentarze

 • Brak komentarzy...

  Dodaj komentarz


  Konkurs Fotograficzny "Górski Kalendarz"

  male dolomity

  Popularne

  Blogi

  FundacjaTOPR 271x62_v1

  TOPR SystemMonitoringuPogody_271x62

  Zagrożenie Lawinowe w Tatrach

  Statystyki

  • Artykułów: 10208
  • Odsłon artykułów: 28942595
  
  ';