Deuter to niemiecka firma produkująca plecaki, śpiwory i inny sprzęt biwakowy.

Klienci cenią sobie profesjonalizm firmy, niezawodność jej produktów, innowacyjność rozwiązań, w tym szczególnie system nośny plecaków oraz ergonomię i praktyczność.

Początki firmy sięgają XIX w. Na rynku polskim przyjęła się ona bardzo dobrze. Kojarzy się z bezpieczeństwem, dbałością o szczegóły, nowoczesnym designem i komfortem noszenia.

Produkowane tu plecaki są niezwykle funkcjonalne i przede wszystkim wygodne. Zamieszczenie licznych kieszeni po bokach plecaka (z elastycznej siatki) znacząco powiększa ich pojemność. Automatycznie dopasowuje się do ciała.

Modele plecaków Deuter bardzo chętnie wybierane są przez sportowców.

Wykorzystanie technologii airstripes zapewnia wysoki poziom komfortu podczas użytkowania. Polega to na zastosowaniu dwóch pasów konturowanych pokrytych tkaniną mesh, która zapewnia cyrkulację około 80% powierzchni pleców. Jest to rozwiązanie szczególnie pomocne podczas upalnych wędrówek dzięki czemu unikniemy przepocenia pleców – a jest to przecież spory dyskomfort podczas uprawiania jakiejkolwiek aktywności fizycznej.

Warto zwrócić też uwagę na stosowane tu wysokiej jakości materiały, różnorodność rozmiarów i ciekawą kolorystykę.

Powodem dużej popularności jaką cieszą się wyroby tej firmy wśród osób czynnie uprawiających sport, jest ich jakość wykonania i niezawodność. Użytkownicy bardzo też często zwracają uwagę dokładność wykonania tych produktów i wygodę jaka wynika z ich używania. Chwali się również wytrzymałość tych produktów „w starciu” z deszczem.

Produkty marki Deuter nie należą do tych, które po sezonie będą zniszczone. Dla firmy istotna jest bardzo długą żywotność swoich wyrobów. Każdy, kto wybierze rzeczy tej marki może mieć pewność, iż będą mu one służyły przez długie lata.

W naszym górskim sklepie online, posiadamy szeroką gamę produktów firmy Deuter.

Są one dostępne w dobrej, promocyjnej cenie. Możliwość zrobienia zakupów, szczególnie w tych czasach, stanowi dodatkowy i poważny argument ku temu, aby zajrzeć właśnie na naszą stronę...

Bartek Michalak

Źródła:
http://www.portalgorski.pl/,
http://sklep.portalgorski.pl/,
Internet (ogólnie).