Kozi Kidz

Kategoria: Strefa Outdoor / Producenci

Powstanie firmy, jej działalność i praktyczne pomysły poprzedziły liczne wcześniejsze obserwację i zwrócenie szczególnej uwagi na istniejący problem. Okres dzieciństwa bowiem w sposób niezwykle istotny wpływa na całe nasze życie w dorosłości. Założycielom firmy Kozi Kidz chodziło zatem o stworzenie takich patentów, dopracowanie odpowiednich rozwiązań w taki sposób, aby zapewnić młodemu człowiekowi zabawę i aktywność na świeżym powietrzu, nawet gdy warunki atmosferyczne są niekorzystne.

To zaś spowoduje, że w przyszłości (jako już ludziom w pełni ukształtowanym i dorosłym) będzie się żyło o wiele lżej. Wiadomo nie od dziś, że im tych różnych bodźców i wrażeń więcej za młodu, to później nasze życie zdaje się być ciekawsze i pełniejsze.

Warstwowanie...

1708kozi

Właśnie głównie to powoduje, że produkty firmy Kozi Kidz są niezwykle popularne. Polega to na zaprojektowaniu stroju w taki sposób, aby był on miły w dotyku, przyjemny dla ciała od wewnątrz, zapewniał bardzo dobrą oddychalność, zapobiegał przed nadmiernym przegrzaniem i wychłodzeniem, chronił jednocześnie przed deszczem i wiatrem.

Tak właśnie powstały:

-warstwa podstawowa,

-warstwa środkowa,

-warstwa zewnętrzna.

Możliwość łatwego dostosowania tych warstw pozwala dzieciom w pełni wykorzystać życie na zewnątrz. Zamki błyskawiczne ułatwiają szybką wentylację.
Firma opracowała też niezwykle przydatną „rozmiarówkę”. Produkty nie są kierowana do dziecka mającego konkretny wiek, a są one zależne i dopasowane do wzrostu malucha, co jest rozwiązaniem bardzo praktycznym.
O hydroizolazji, głowicy hydrostatycznej, wykończeniu bionicznemu, wełnie Merino, a także inne przydatne informacje znaleźć można na oficjalnej stronie firmy:

https://www.kozikidz.com/ .


W naszym sklepie, bez najmniejszego problemu znaleźć można różne produkty firmy Kozi Kidz. Płaszczyków, kurtek, kombinezonów, czapek itd. absolutnie nie brakuje. Poza tym rzeczy te dostępne są w niezwykle korzystnej ofercie cenowej.


Bartek Michalak

Źródła:
http://www.portalgorski.pl/,
http://sklep.portalgorski.pl/,
Internet (ogólnie).

Sklep Górski

Komentarze

 • Brak komentarzy...

  Dodaj komentarz


  Konkurs Fotograficzny "Górski Kalendarz"

  male dolomity

  Popularne

  Blogi

  FundacjaTOPR 271x62_v1

  TOPR SystemMonitoringuPogody_271x62

  Zagrożenie Lawinowe w Tatrach

  Statystyki

  • Artykułów: 10208
  • Odsłon artykułów: 28942540
  
  ';