Górski hotel dla ludzi o mocnych nerwach

Kategoria: Ze szlaku / Świat

„Przezroczyste kapsuły do spania znajdują się w niezwykłym miejscu - w Świętej Dolinie Inków w peruwiańskich Andach, 400 metrów nad ziemią. Żeby dostać się do tego apartamentu, należy najpierw wspiąć się po zboczu lub przejść wyznaczonym szlakiem. Jedna noc w tym miejscu spełni marzenia wszystkich tych, którzy uwielbiają spektakularne krajobrazy” – opisuje gazeta.pl

- Skylodge Natura Vive składa się z trzech kapsułkowych apartamentów. Każdy apartament został wykonany ręcznie z aluminium i odpornego na warunki pogodowe poliwęglanu. W kapsule znajdują się cztery łóżka, jadalnia i łazienka. Skylodge wyposażony jest także w pełne oświetlenie zasilane panelami słonecznymi – czytamy w artykule.

wisi0803
Fot. FB/agamartin.com

„Ile kosztuje noc w kapsule? Sporo, bo ponad 2000 zł od osoby, ale nawet to nie odstrasza potencjalnych gości. W cenie jest całodobowa opieka przewodników (oczywiście śpią oni w innej kapsule), transport z lotniska, przekąski, kolacja i śniadanie oraz sprzęt, który pomaga w wejściu na górę. Rezerwacji trzeba dokonać na minimum jedną noc” – podaje gazeta.

wisi0803 1
Fot. FB/Kusi Seminario Fotografia

Źródła:
- FB/agamartin.com
- FB/Kusi Seminario Fotografia
- gazeta.pl

Komentarze

 • Brak komentarzy...

  Dodaj komentarz


  Konkurs Fotograficzny "Górski Kalendarz"

  male dolomity

  Popularne

  Blogi

  FundacjaTOPR 271x62_v1

  TOPR SystemMonitoringuPogody_271x62

  Zagrożenie Lawinowe w Tatrach

  Statystyki

  • Artykułów: 10042
  • Odsłon artykułów: 27769165
  
  ';