male dolomity

Popularne

Blogi

FundacjaTOPR 271x62_v1

TOPR SystemMonitoringuPogody_271x62

Statystyki

 • Artykułów: 7273
 • Odsłon artykułów: 19690599

Udany powrót Magdy Łączak do biegów Ultra. Świętny występ Pawła Dybka

Kategoria: Biegi górskie / Świat

Magdalena Łączak i Paweł Dybek świetnie spisali sie na 50 kilometrowej trasie Bettelmatt Ultra Trail we Włoszech. Zawodnicy Salomon Suunto Team zajęli odpowiednio drugie i trzecie miejsce! Magda, wracająca po długiej kontuzji bardzo zachowawczo podchodziła do swojego startu. Ten start miał pokazać czy jest w stanie w 100% rywalizować z najlepszymi ultraskami w drugiej części sezonu.

Udany powrót Magdy Łączak do biegów Ultra. Świętny występ Pawła DybkaUdany powrót Magdy Łączak do biegów Ultra. Świętny występ Pawła Dybka

Start rozwiał wszelkie wątpliwości, Magda zajęła drugie miejsce tracąc do najlepszej zawodniczki 6 minut.

Bardzo dobry start odnotował Paweł Dybek – zwycięzca Biegu Rzeźnika Ultra, który miał miejsce 3 tygodnie temu. Wydawało się, że Paweł nie jest jeszcze odpowiednio zregenerowany po starcie w Bieszczadach, a jednak nawiązał walkę z najlepszymi zajmując najniższy stopień podium, tracąc do drugiego zawodnika ledwie 1,5 minuty.

Różnice czasowe nie byłyby w ogóle istotne gdyby nie fakt, że nasi zawodnicy...spóźnili się na start 12 minut. Ponieważ zawsze można popełnić falstart, ale nigdy nie można wystartować za późno, Magda i Paweł zaraz po przybyciu na miejsce przekroczyli matę startową i po prostu postanowili robić swoje. Starczyło na drugą i trzecia lokatę.

Gratulujemy i apelujemy do kibiców Magdy i Pawła o wzmożoną czujność w czasie ich rywalizacji.

Komentarze

 • Brak komentarzy...

  Dodaj komentarz


  Konkurs Fotograficzny "Górski Kalendarz"

  
  ';