Szykujesz się do wycieczki w góry? Koniecznie zapoznaj się z videoporadnikiem „Bezpiecznie w górach”

Kategoria: Turystyka górska / Bezpieczeństwo

O czym należy pamiętać, przygotowując się do wyjścia w góry? Jak zachować się, jeżeli jesteśmy świadkami wypadku? Co robić, gdy się zgubiliśmy? Odpowiedzi na te oraz inne pytania znajdują się w cyklu porad „Bezpiecznie w górach” przygotowanym przez Fundację Dorastaj z Nami przy współpracy z GOPR. Pamiętaj: dbając o swoje bezpieczeństwo, pomagasz ratownikom GOPR i TOPR.

Wakacje wciąż trwają — zapewne wielu z nas planuje jeszcze wyjazd w góry. Przed wyjazdem warto sprawdzić, czy jesteśmy dobrze przygotowani, aby uniknąć nieprzewidzianych i potencjalnie ryzykownych sytuacji. W przygotowaniach pomoże cykl krótkich materiałów video „Bezpiecznie w górach” przygotowany przez Fundację Dorastaj z Nami przy współpracy z GOPR.

Wszystkie odcinki cyklu:

Strona www Fundacji Dorastaj z Nami: https://dorastajznami.org/bezpiecznie-w-gorach/

Zachęcamy również do zapoznania się działalnością Fundacji Dorastaj z Nami: www.dorastajznami.org

Fundacja Dorastaj z Nami – obejmuje pomocą dzieci osób, które zginęły lub doznały ciężkiego uszczerbku na zdrowiu w trakcie pełnienia służby publicznej. Wśród podopiecznych Fundacji są dzieci żołnierzy, policjantów, strażaków, ratowników górskich. Celem działania Fundacji jest długofalowe wsparcie edukacji dzieci
i młodzieży — od najmłodszych lat aż do zakończenia nauki, do osiągnięcia pełnoletności lub, jeżeli będą kontynuować naukę, do ukończenia 25 roku życia.

Komentarze

 • Brak komentarzy...

  Dodaj komentarz


  Konkurs Fotograficzny "Górski Kalendarz"

  male dolomity

  logo biale_proste2

  Popularne

  Blogi

  FundacjaTOPR 271x62_v1

  TOPR SystemMonitoringuPogody_271x62

  Statystyki

  • Artykułów: 8211
  • Odsłon artykułów: 23066948
  
  ';